Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orosz bébi jóga, ehhez mit...

Orosz bébi jóga, ehhez mit szóltok? Nagyon durva, gyenge idegzetűek ne nézzék.

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 19. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt már kérdezték itt múltkor,ugyanezt a videót linkelték be.Én ugyanezt csinálnám a "kedves"szülőkkel is,amit ezzel a szerencsétlen csöppséggel csinálnak....nem normálisak.
2011. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem figyeltem a múltkorit, most találtam r, de el vagyok szörnyűlködve....Főleg a 3.perc után nagyon bedurvul....rettenet!!
2011. szept. 19. 11:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy ruganyosak a babák, de persze én nem csinálnám ezt szegény babával. Furcsa és nem is tudom miért lenne erre szüksége egy kisbabának.
2011. szept. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Oké, hogy a pocakban ha lehet még cifrább mozdulatokat csinálnak a babák, a mozgás kell nekik, ezzel fejlődnek, na de ez a bébi éppen, hogy szokja a levegőt...

Én csak szörnyülködök, pedig mind a két bébim dögönyözöm, "dobálom" de ez sok.

Csak hápogok. Kiváncsi vagyok hogyan reagálja a bébi az egészet, mert nagyon pixeles a kép, plusz a zenei aláfestés. Lehet tök élvezi, de az ellenkezője is nagyon ott van...

2011. szept. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos ám, hogy ez olyan rossz a picinek, csak hát nyilván "szakértő" kezeknek kell csinálniuk. Meg nyilván nem egy sziklakert mellett, basszus... Én inkább azon akadtam ki, hogy sziklakert mellett csinálta, ahol ha leejti a picit, az szétzúzza magát.

Valami jó puha matrac fölött inkább el tudnám képzelni...


Amúgy én meg egyre többet hallok csontkovácsoktól arról, hogy rengeteg kisbaba születik úgy, hogy szüléskor elmozdul pár csigolyája, vagy vállcsontja, stb, és ez felnőtt koráig tök rejtve marad, nem foglalkozik ezzel senki.

Gyerekkorban, meg felnőtt korban jönnek ki a komoly problémák, amik nem lennének, ha rögtön szülés után helyre került volna minden...


Amúgy meg nemrég láttam egy dokumentumfilmet egy afrikai-európai házaspárról, és ott az apuka (ő az afrikai) a kisbabát - kapaszkodjatok meg - a fejénél fogva cincálta. Nehéz így leírni, de úgy csinálta, hogy a két felfelé fordított tenyerét odatette a baba nyakára, valahogy így megtartotta a baba álkapcsát, fejét, és valahogy így emelte fel a babát. A baba súlyát gyakorlatilag a nyakcsigolyái tartották.

Ez Afrikában természetes - és valószínüleg nem is tesz rosszat a nyakcsigolyáknak.

2011. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű, mint valami rongy babát úgy dobálja szegény gyereket:(
2011. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Ez a nő nem normális!

Ha egy macskával csinálná, talán fel is jelentenék állatkínzásért!

Nem tudom mi céllal csinálhatta ezt a kicsivel, mi lehet ebben jó neki?

2011. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Jéééézusom, ez borzalmas!!! Nem is tudtam végignézni! Azt hittem csak a japánok és a kínaiak ilyen elmebetegek, de ezekszerint nem...
2011. szept. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

elég gáz,de találtam egy másikat ez még szörnyűbb gombóc lett a gyomromba mire végignéztem.nem tudom mire jó ez,biztos nem használ nekik,a hülye szülő így akar népszerű lenni?

[link]

2011. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Komolyan ezeket fel kéne jelenteni! Ezek nem normálisak! Az az anya se aki még fel is veszi videóra ahogy a gyerekével ilyet csinálnak! Hihetetlen.
2011. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!