Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tiltottak már el a szüleitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltottak már el a szüleitek a barátotoktól/barátnőtöktől? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
Azért lennék erre kíváncsi,mert érdekel hogy ilyenkor mit lehet tenni.Mert ugye csak a szülő tart el meg stb.. és most pont ilyen helyzetben vagyok.Azt mondták,hogy nem szeretnék a közelemben látni a fiút stb.
2011. szept. 27. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Romeo+Júlia ennyi
2011. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Az esetek egy jó részében a szülőknek erre megvan a jó okuk. Tudom, szerinted a szülők csak neked akarnak keresztbe tenni, de majd rájössz, hogy gyakran a nagyobb élettapasztalatukkal csak meg akarnak óvni téged. Esetleg kívülről jobban felmérték milyen fiú a barátod.
2011. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 napietus ***** válasza:
100%

engem nem kellett tiltani. elfogadtam, ha apum azt mondta, hogy ez vagy az a fiú nem hozzám való. most megnézve ezeket az azóta férfivá lett fiúkat, az élet MINDEN ESETBEN őt igazolta. egyiknek sem lennék szegény felesége helyében). apám nem zseni. de idősebb, tapasztaltabb nálam, és jobban ismerte az embereket mint én 18 évesen.


azt javaslom, gondolkodj el. ők nem akarnak Neked rosszat, mert szeretnek. okkal mondják azt, amit.


29/N

2011. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Olyan barátom akitől eltiltottak végleg nem volt, csak 1-2 hétre ha rossz jegyet kaptam. Általában örültem neki, mert az akkori barátom sok volt nekem, és jó alibim volt rá, hogy miért ne találkozzak vele.

Később, amikor tényleg szerelmes voltam meg lesz.artam, találkoztunk a tiltás ellenére is, csak úgy kellett csinálni, hogy ne tudja meg.

20L

2011. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

az én szüleim elég kegyetlenek voltak ilyen téren. nem konkrét tiltás volt hanem kíméletlenül leszóltak mikor rossz jegyet kaptam vagy egyetemen valamelyik vizsgám nem sikerült elsőre(hát istenem előfordul ilyen)

ilyeneket vágtak a fejemhez hogy: "ha a tanulás is úgy menne nekem mint a dugás az milyen jó volna" ....meg amikor találkozni készültem egy lánnyal akkor is szurkáltak ilyenekkel hogy "látom nagyon ráérsz de mintha a tanulmányaidra mégsem fordítanál ennyi időt"

egy idő után besokaltam és magam álltam le a csajozással csakhogy ne legyen ilyen aduászuk amivel nyomathatják az ilyen aranyköpéseket

2011. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tiltani nem tiltottak, de azèrt gyakran kaptam fejmosåst, h nem illünk össze. Ez kèt pasival kapcsolatban történt meg és igy utòlag belàtom, hogy igazok volt. Ha mostani èsszel gondolkodnàk, az egyikkel tuti nem kezdtem volna el talàlkozgatni, mert 1barom. Szóval nem hiszem,h rosszat akarnànak neked, vedd figyelembe mås szempontbòl is a pårod, hajsd el egy kis idôre a rózsaszin felhôket
2011. szept. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig nem volt ilyen. 2 barátom volt, és mindkettőt kedvelték, valószínűleg jól választottam :)

De hidd el, a szüleid jót akarnak neked, és ők mindig ott lesznek melletted akármi is fog történni, életük végéig. Úgyhogy tényleg érdemes megfontolni a tanácsaikat.

De egyébként miért tiltottak el tőle? Romlott a tanulmányi eredményed, vagy rossz véleménnyel vannak róla?

19/L

2011. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rég lettem apuka,született egy kislányom aki most 1éves.34f vagyok,soha nem értettem meg a szüleimet,mert mindig is nagyon féltettek,most hogy van egy saját gyerek,már értem.
2011. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Mostis azt csinálom

14l

2011. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy nem mehetek el hozzá és kész.akkor most mi lesz ha csak úgy fogom magam és elmegyek?
2011. szept. 29. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!