Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy lánynak aki nem ismer, hogy bejön?

Figyelt kérdés

A lány egyáltalán nem ismer..de már látott párszor mivel ugyanabba a suliba járunk. Nem tudom hogy kezdjek el ismerkedni vele mivel még csak a barátait sem ismerem.

a lány 14 éves..én 15 vagyok (másfél évvel vagyok idősebb nála)


2011. szept. 27. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Elnézést hölgyem, bejön?
2011. szept. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Szia cica, van gazdád?"


Nem, nem. Először is csak mosolyogj neki amikor látod, és ő rádnéz, vond valahogyan magadra a figyelmét. Aztán ha már egy hete megy a mosolygás, akkor egyszercsak köszönj neki, amikor mész el mellette vagy olyasmi. Többszöri köszönés után, szerintem beszélgethettek alapvető dolgokról. "Szia, új vagy itt? , Milyen órád lesz? Ki az oszid?" stb, stb. Aztán ha bejössz neki akkor úgyis nyitni fog feléd, ha nem akkor meg hagyd.

2011. szept. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bejelölöd face-n(legyen már valami értelme is) és írj neki egy levelet,h reméled,h nem baj,h bejelölted.Másnap köszönsz neki,estleg beszélsz vele,ha van rá lehetőség.Ha nincs akkor face-en írsz neki vmit,h szeretnéd megismerni,de sztem jobb,ha személyesen meghívod vhova...vmi kis beülős helyre egy forrócsokira vagy bármire.Ebből csak rájön,h tetszik neked.

vagy,ha félsz,akkor menj oda hozzá valaivel,aki ismeri és szoktak beszélgetni és akkor te is bekapcsolódsz.

2011. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2011. szept. 27. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!