Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a lánynak akivel szeretjük egymást, hogy kapcsolatot szeretnék?

Figyelt kérdés

Elég régóta tetszettünk egymásnak csak nem mertünk egymás felé nyitni. Később bevallottam neki, hogy szeretem. Erre elmondta, hogy ő is szerelmes belém. Állandóan beszélgetünk, suli után együtt megyünk haza stb.


Hogy mondjam meg neki, hogy ennél többet szeretnék?


F/15


2011. okt. 13. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

én nekem te korodban is volt hasonló eset. egyszer mikor ugy érzed jön az alkalom vagy adja az életet, kérdezd be hogy. "akarsz járni velem"? ha igent mert elméletileg azt mond akkor megfogod a kezét és ennyi :D

elköszönésnél meg nem 3 puszi hanem megcsókolod :)

2011. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bökjed meg fészbúkon
2011. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is, egyetlen pici különbséggel, én lány vagyok. Szerintem az lenne a legjobb, hogy ha amikor kettesben vagytok megkérdeznéd, hogy nem szeretne-e többet barátságnál. A választól pedig ne tarts, csak nem véletlenül mondta, hogy szeret téged. Sok sikert, majd írj, hogy hogy sikerült!
2011. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!