Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne megpróbálni újra?

Figyelt kérdés
szóval a barátommal 4 hónapot voltam együtt (nem sok idő tudom) de nagyon sokat jelentett nekem, és sajnos erre útólag jöttem rá.. amikor már késő volt és szakítottam,(semmi ok nem volt,hirtelen ezt tartottam jónak,tudom hülyeség volt.) azóta ő is próbálkozott de mondta egyik se felel meg neki mert nem olyan mint én" nálam is ugyanez a helyzet. ez történt kb 1 éve. azóta néha néha beszéltünk, de nem sokat. ma viszont újra találkoztunk, és áh nagyon jó volt látni, vele(velük,haverok.) lenni. tett pár megjegyzést is, és velem maradt a haverok helyett, és mikor hazamentem, akkor ment ő is. szerintetek így,éretebb fejjel érdemes lenne újra megpróbálni?
2011. szept. 27. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
az ő érdekében ne tedd, egy férfi se kíván egy ilyen hisztis libát.
2011. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg,aztán ha nem megy nem kell erőltetni : )
2011. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de kis kedveske vagy :)) gondolom ezt ebből a kis szövegből itélted meg :) jelzem, nagyon rosszúl :)
2011. szept. 27. 20:18
 4/7 A kérdező kommentje:
másodiknak nagyon szépen köszönöm:) remélem, nagyon megbántam az egészet csak hát már késő volt, és most újra kezdek belészeretni:)
2011. szept. 27. 20:19
 5/7 Argloss ***** válasza:

Csak az írásodból tudunk megítélni, mivel nem ismerünk, de nekem úgy tűnik, hogy a történelem megismétli majd önmagát, mert még mindig elég komolytalannak tűnsz. Remélem nincsen igazam.

Próbálkozni mindig lehet és kell is, de ha tudod, hogy ez csak fellángolás, akkor ne okozzatok egymásnak újra fájdalmat...

2011. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen valóban csak az irásomból tudtok megítélni, de nem gondolnám h h.lye picsäként irtam volna :)) és nem nem fellángolás, régebben is sokat gondoltam rá, most ez egyre erősödik, és nélküle most már üresnek érzeném magam, és hiányzik minden percben.:/ ma is találkoztunk, nem volt különösebben semmi, azon kívűl h folyton célozgat h mi újra.. és a végén mondta h öleljem meg. mondom miért?!:) mert jól esne ' :):$
2011. szept. 28. 19:20
 7/7 A kérdező kommentje:
javítva: hisztis libaként*
2011. szept. 28. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!