Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes megpróbáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes megpróbálni a régi szerelemmel, vannak emberek, akiket egymásnak teremtettek?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, 19 éves koromban megismertem egy fiút, 4 évig voltunk együtt, nagyon szerettük egymást, a barátaink szerint mi egymásnak voltunk teremtve. Míg ők megcsalták, lecserélték a partnerüket előbb-utóbb, addig mi kitartottunk egymás mellett és nem zavartak be az egyetemi bulik, vagy az új ismeretségek sem. Aztán engem felvettek egy külföldi egyetemre, mindenképp el akartam menni, ő viszont azt mondta, hogy így nem tud velem lenni, hogy keveset találkozunk és jobb, ha mindenki éli tovább az életét.

Nagyon fájt, lezárult egy korszak, ami számomra a gondtalan fiatalságot jelentette, de aztán elkerültem külföldre, megismertem sok új embert és felnőttem. Nagyon sokat gondoltam rá, de az új élet kezdte elfeledtetni velem, összejöttem egy pasival, akivel nagyon tetszettünk egymásnak,ez 1 évig tartott.

Lett munkám, elfoglaltam magam, de azért szép lassan kezdett hiányozni valami, méghozzá az érzelmi biztonság egy kapcsolatban. Voltak lehetőségeim, de egyszerűen nem tudtam úgy megbízni senkiben.

Nyár elején hazajöttem a legjobb barátnőm esküvőjére, ott volt a volt barátom is, már 5 éve nem láttam, nem változott sokat, bár most nem szakadt farmer, hanem öltöny volt rajta és jobb volt a kiállása is, megkomolyodott. Beszélgettünk, nagyon sokszor megdicsért, hogy milyen szép vagyok és hogy legyek vele sokat, hogy a vendégsereg azt higgye, hogy ilyen barátnője van. Nincs most barátnője, pedig volt, de nem volt túl komoly. Azóta találkozunk néha, telefonon is beszélünk, és kezdünk ismét összekovácsolódni, megint előkerülnek a régi közös témák, emlékek, de az 5 év az mégiscsak 5 év és én érzem magamon, hogy mennyit változtam.

Jól érzem magam vele, sokat nevetünk és legszívesebben megint megölelném, de ki tudja, hogy mi lenne belőle, lehet hogy megint csak szakítanánk előbb-utóbb, mert valamiben nem egyezne az elképzelésünk. Én most már szeretnék egy nyugodt kapcsolatot, hamarosan szeretnék gyereket is egy olyan embertől, akivel igazán jól érzem magam és megbízhatok benne. Valamiért ez eddig nem sikerült, még ha randiztam is látszatra megfelelő emberekkel. Szóval szerintetek mi legyen? Érdemes lenne megpróbálni, vagy felesleges lenne ismét előhozni a múltat, mert lehet, hogy megint rosszul sülne el? Nekem megint előjöttek a régi érzéseim és rajta is látszik, hogy nem felejtett el.


2011. okt. 16. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem az volt a szakítóok, hogy megutáltatok egymást, megéri megpróbálni. Hogy mi lesz a vége, az se vele, se mással nem megjósolható. Ha meg sem próbálod, akkor végképp nem.
2011. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan aranyos szerintem :) én biztos összejönnék vele megint, elvégre a távolság miatt váltatok el, nem volt konfliktus nem? és nem véletlenül találkoztatok újra, én hiszek abban, hogy ha 2 ember összetartozik, akkor a sors előbb utóbb ugyis keresztezi az utjukat:) úgyhogy hajrá, sokat nem veszíthetsz
2011. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, most csak egy barátnőd esküvőjére jöttél haza nyár elején, vagy örökre? Mert ha csak az esküvő miatt, akkor nincs min gondolkodni, gondolom őurasága továbbra is túl kényelmes a távkapcsolathoz. Am annak idején, ha annyira egymásnak lettetek volna teremtve, akkor megoldotta volna, hogy valahogy veled menjen. Én a helyedben nem álltatnám magam, de te tudod.
2011. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes. Hasonló volt az én helyzetem is a párommal, annyi, hogy ő bizonytalanságból szakított velem. Aztán mindketten éltük az életünket. Próbálkoztunk, de egyikünknek sem alakult ki a boldogság más mellett. Sőt, én félve az egyedülléttől egy rossz házasságba is belecsöppentem, amiből alíg tudtam kimenekülni.

Aztán adtunk egy új esélyt magunknak, és évek óta boldognak mondhatom magam, még ha mérges is elolvadok tőle. Ja, és már van két tündéri porony is, tehát MEGÉRI.

2012. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:)
2016. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!