Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Teljesen megőrülök.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen megőrülök.

Figyelt kérdés

Van egy ember az életemben, akibe 5 éve reménytelenül szerelmes vagyok. Jó a kapcsolatunk nagyon, de sose volt köztünk semmi, mert ő nem érez úgy, mint én. De nem tudom elfelejteni sajnos. Mivel örökre nem akarok magam maradni, ezért próbálok másoknak esélyt adni, vagy másokkal ismerkedni. Most van egy barátom már több mint 1 hónapja, akivel nagyon jól érzem magam, de közben mégis a másik személyt szeretem továbbra is, és folyamatosan a másikra gondolok...Így nem is értem van e értelme a jelenlegi kapcsolatomnak, mert szemétnek érzem magam...

Mit tegyek? Valakinek valami tanács? :S


21/L


2011. szept. 27. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért vagy belé reménytelenül szerelmes?

Van valakije? Vagy nem jössz be neki?

Vagy egyszerűen olyan, hogy nincs szüksége kapcsolatra?

2011. szept. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ne csapd be ezt a másik srácot, az valoban aljas ha ugytetszik szemét huzás. jól látod, ha nemtudsz túllenni mégse a másikon, akkor legalább ne hülyits olyanokat akiknek nincs is esélyük. értelmes lánynak tünsz, beszéld meg a barátoddal hogy hogy állsz, és hogy neki ez igy jo e tudja e ugy kezelni egy darabig még hogy csak ismerkedtek és ne élje bele magát a dologba, csak udvarolgasson. ha belemegy, megtudja csinálni, még lehet hogy sikerül elfeledtetnie veled azt a reménytelen esetet. de ha nemmegy ez neki, ami abszolut érthető lenne, akkor hagyd őt, ne áltasd!

szerintem...

2011. szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Huh, velem is hasonló volt a helyzet. Szerintem próbáld meg végleg lezárni magadban és elfelejteni a másik srácot. Az a baj, hogy szemét, nem szemét egyedül ez nem igazán megy, főleg a a reménytelenül szeretett srácnak van valakije. Próbálj meg nem gondolni rá, és a melletted lévő sráccal foglalkozni. Ha csak nem megy pl 1 hónapon belül, és semmi változás, akkor engedd el a melletted lévő srácot, mert akkor tényleg nincs értelme. Van egy olyan (téves vagy nem téves) mondás hogy egy kapcsolatban 3 hónap után derülnek ki a jó és a rossz dolgok is. Hát, nálam van benne valami... Lehet hülye tanács, de egy 3 hetes próbát megér. De te érzed, mennyire komoly (még) a másik fiú iránt amit érzel. Én még mindig gondolok erre a reménytelenül szeretett srácra, pedig ő szerintem már az esküvőn, gyereken gondolkodik... Rossz dolog, de azt akarom hogy elmúljon, és érzem is hogy javul, és remélem majd valami végleg kimozdít ebből, addig pedig próbálom kiverni a fejemből végleg. Sok sikert:)
2011. szept. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem is jövök be neki annyira, meg van is valakije :/ Szóval két dolog miatt is reménytelen.


Hát egyelőre úgy gondolom, hogy még pár hétig próbálkozok ezzel a jelenlegi párkapcsolattal, és ha tényleg úgy érzem, hogy nem bírom megszeretni, akkor mindenképp meg fogom vele beszélni őszintén, hogy mi legyen...


Az a legnagyobb baj, hogy azzal a sráccal, akibe szerelmes vagyok, most hónapokig elég közeli kapcsolatban kell lennem, mert egy helyen dolgozunk, egy közös projekten és csomó helyre együtt kell majd mennünk stb, így még csak esélyem sincs arra, hogy kizárjam az életemből, hogy könnyebb legyen a felejtés :( Sőt, úgy érzem a közös munka csak közelebb fog hozzá vinni.


De ha így haladok, akkor soha nem lesz senkim, mert ez mindent meg fog mérgezni.

2011. szept. 27. 23:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom:( Így azért elég nehéz lehet... Annyi idős vagy kb mint én, azt hittem csak én vagyok ilyen hülye:D De most megnyugodtam hogy más is van hasonló cipőben:) Nekem annyiban jobb, hogy már jó pár hónapja nem beszéltem vele és nem is láttam... Így azért csak könnyebb (gyors lekopogom:D) Próbáld meg a hibáit nézni, és munkán kívül nem gondolni rá:) Sok sikert:) (23.21-es vagy a körüli válaszoló voltam:)) Majd írd meg hogy mi lett:)
2011. szept. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Trollkodj, én mindig azt teszem! Pl egy kuplung tárcsával dobd fejbe, vagy ne fejbe, vagy igen, mindegy na
2011. szept. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!