Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megörülök, teljesen oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megörülök, teljesen oda vagyok érte amióta msn-en beszéltünk csak rá gondolok, de ma nem beszéltünk mert nem volt gépnél, én meg nem mertem rá irni, várjak még, hogy ő irjon?

Figyelt kérdés

a srác is mindig figyel, nézz, és a közelemben zavaraban

bejövök neki?vagy hogy vegyem ezeket amiket csinál?


2009. ápr. 18. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:

tuti h nem vagy közömbös a számára de ezekkel a jelekkel vigyázni kell!

szerintem tudom h nehéz lesz de várd meg h ő írjon.

2009. ápr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyugodtan irj neki!!! =) Eddig egyszer beszéltetek? Ő irt elöször? Barátnömmel pont ilyen helyzet volt nemrég,és öt is arra biztattam,hogy ne várjon már rá mindig,bizti a srácnak is jól esne ha irna! És valóban jól esett neki,olyannyira hogy össze is jöttek! =) Hajrá!
2009. ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nah most akkor mi legyen irjak vagy ne?

még mindig nem tom

2009. ápr. 19. 13:17
 4/4 A kérdező kommentje:
örülnék ha még valakiirna egy válszt és akkor eltudnám dönteni h mi legyen
2009. ápr. 19. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!