Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsek az exemnek vagy hagyjam cserbe?

Figyelt kérdés
Van egy boldog párkapcsolatom, viszont az exemnek támaszra van szüksége, mert senkije sincs. Szívemen viselem a sorsát hiszen békésen váltunk el egymástól és nagyon szerettem. Nehéz kérdés mert ha ezt elmondom a páromnak biztos félreérti és magyarázkodhatok a semmiért. :/ Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?
2011. szept. 28. 16:45
 1/4 asmosys ***** válasza:
Segíts neki.
2011. szept. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, milyen jellegű támaszra van szüksége?

Ha mondjuk anyagi gondjai vannak és tudnál neki segíteni kölcsönnel, munkahely keresésével, vagy bármi, akkor próbáld meg megértetni a pároddal, hogy csak emberileg próbálsz segíteni egy másik embernek, akivel együtt érzel, aztán, ha megérti, beszéljétek meg, miben tudnátok segíteni.

Az én férjemnek is van egy volt barátnője, akivel jó viszonyban váltak el évekkel ezelőtt és aki nemrégiben tanácsot kért tőle bizonyos dolgokban, természetesen nem zavart, hogy a férjem segített neki.


Az viszont más helyzet, ha az exed csak magányos és szeretné, ha néha csak úgy, egyedül meglátogatnád és kisírná magát a válladon alkalmanként. Ez szerintem nem a te dolgod, pláne, ha ez belepiszkolhat a jelenlegi kapcsolatodba.

2011. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos az utóbbi :/ Az igaz hogy nem az én dolgom, viszont mégiscsak egyedül van nagyon rossz idegi állapotban.. Úgy érzem az én lelkemen szárad ha baja lesz.
2011. szept. 28. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátoddal együtt látogasd.
2011. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!