Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja? Hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés
Egy elég jó fiú barátom mostanában olyan furcsa. Vagy jó kedve van amikor beszélgetünk, és olyan sokat mosolyog, mint amennyit még sosem láttam egyhuzamban, vagy kicsit kedvetlenebb az arca, a hangvétele. Egyik pillanatban még nincs semmi baj, a másikban már látom rajta, hogy bántja valami. Nem fogom megkérdezni, hogy mi az, mert egyszer már rákérdeztem, és azt mondta, hogy semmi, csak unja, hogy sokan piszkálják. Pedig én nem is látnám, hogy annyian bántanák. Miért ilyen hullámzó a kedve? Hogyan tudnék segíteni rajta anélkül, hogy faggatni kezdeném? 15/L
2011. okt. 7. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond ezt: ,,Ha nem mondod el, mi a baj, azt fogom hinni, hogy velem van bajod.".
2011. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy bánt valami. Nem foglak elkezdeni faggatni, de ha valami baj van, és szeretnél beszélni róla, nagyon szivesen meghallgatlak, érdekel, hogy mi van veled, és ha szólj nyugodtan, ha tudok valamiben segíteni:)
2011. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!