Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig fogja bírni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig fogja bírni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és szűz, a barátom 25 éves...:) és még nem feküdtem le vele, egy hónapja járunk...szerintetek nem fog emiatt elhagyni? mert én még mindig nem akarok vele lefeküdni, pont azért mert félek attól, hogy utána elhagyna...mert rámunna....(amit könnyen megkapunk az általában unalmas) És az az igazság, hogy még senkit sem szerettem így, ahogy őt...:$$$$
2011. szept. 28. 22:58
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:

Nagyon éretlen a gondolkodásod. Ha annyira rettegsz tőle, hogy elhagy, akkor talán nem kéne vele lenned, nem? Vagy az luxus, hogy megismerd jobban azt, akit elvileg szeretsz? Miért szereted annyira, ha még megbízni se tudsz benne?


Tippem: örülsz, hogy végre van valaki. Erre aztán nem lehet csudakapcsolatot alapozni. Inkább kezdjetek el kommunikálni. A szexet meg ne misztifikáld már túl, az csak szex. A lényeg az, hogy SZERETKEZZETEK!!!

2011. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez az előző :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:d
2011. szept. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha azért elhagy mert nem fekszel le vele, akkor tényleg csak a dugásra kellettél...
2011. szept. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Smartguy86 ***** válasza:
Ha csak dugásra kellesz neki, akkor úgyis elhagy, ha nem fekszel le vele, szóval tökmindegy!
2011. szept. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Forme17 válasza:
úgy kell ahogy te érzed, akkor tedd amikor jónak látod, ha ő is szeret akkor várni fog rád és nem fogja erőltetni, ha nagyon akarja, és nem képes rád várni, akkor nem éri meg
2011. szept. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat...:)) (K)
2011. szept. 29. 07:51
 7/8 anonim ***** válasza:

"amit könnyen megkapunk az általában unalmas"


Hát ez nagyon degenerált hozzáállás. Azt hiszed, ha nem fogsz vele sose lefeküdni, akkor majd melletted marad? Feltételezem érettnek hiszed magad, akkor viszont tudhatnád, hogy a szex fontos egy kapcsolatban és attól nem leszel értékes, ha húzod szerencsétlen agyát, mert nem fog jobban becsülni. Szándékosan gerjesztesz egy problémát, amire kitalálsz egy nagyon gyenge megoldást, mert azt hiszed, hogy így minden rendben lesz, holott emiatt fog mást keresni. Ha az én barátnőm kijelentené már rögtön az elején, hogy márpedig hónapokig nem akar velem lefeküdni, akkor azt gondolnám, hogy elég éretlen, ha szűz, ha nem, nem tart elég vonzónak, nem bízik bennem, ami egy kapcsolat alapja, és akkor nem sok értelmét látnám a folytatásnak.

2011. okt. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsolti-sm válasza:

Nehéz helyzet ez, főleg a mai vilagban... Én a megbeszélés híve vagyok. Megmondod neki hogyan érzel, hogy szereted, és nagyon fontos neked, de ugye a szex tönkreteszi a hosszutavu kapcsolatokat altalaban, ezt jol latod.

Én azt mondom, hogyha igazan szeret, akkor magadért szeret, és képes lesz azt mondani, hogy tud még varni, hiszen neki a legfontosabb te vagy, és szeretné tiszteletben tartani a nézőpontodat. Ha emiatt elhagy, akkor jol is jartal, legalabb kiderül a dolog. Ne add magad könnyen, ez a mai vilag legnagyobb problémaja.


Az meg nagyon szép, hogy szereted, de azért légy ovatos. Tudom nagyon jol milyenek tudunk mi fiuk lenni. Nagyon tipikus dolog, hogy egy huszonéves egy magadfajta fiatal lannyal kezd ki... Sokkal könnyebb elcsabítani az olyat. Ne érts félre, nem ítéllek meg titeket, mert nem ismerlek, de soknak talalom a 8 évet.


Tehat a lényeg: beszéld meg vele :)

2011. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!