Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasi sokáig fogja bírni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi sokáig fogja bírni?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az,hogy van 1 pasi. Inkább kalandkedvelő,szóval több egyéjszakás kalandja volt eddig,mint rendes barátnője. Tényleg nagyon helyes,kedves,aranyos,és nem utolsó sorban elég "vastag"(gazdag) is. Én évekig szerelmes voltam belé,és sokszor kavartunk,de semmi komoly nem volt köztünk,mivel Ő "nem akarja elkötelezni magát". Aztán jött 1 csaj a képbe,akivel persze csak 1éjszakás kalandot akart,de a csaj megakarta tartani,így nem védekezett (nem vette be a fogmzásgátlót) és terhes lett. Erre öt hónapra jelentkezett újra a srácnál,hogy terhes. A pasi részben boldog volt,mert mindig is szeretett volna 1 kisbabát,de gondolom nem így képzelte el az egészet. Összeköltöztek meg minden,de a csaj egyre jobban kezdi kihasználni a srácot. Nekem már az is furcsa volt,hogy nem akarta,hogy a kisbaba a srác nevét viselje,mivel az túl cigányos...

Egyre jobban próbálja elsajátítani a csaj a pasit.

Szerintetek meddig fogja bírni?

Egyébként imádja a kisbabát és bármit megtenne érte.


2010. jún. 21. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jóisten közöd van hozzá?
2010. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a baba nagy erő. sokáig fogja bírni. érte bármit, bármikor, bármeddig. szerintem.
2010. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak kérdeztem valamit. Bocs...
2010. jún. 21. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
mondd neki, hogy kicsit gondoljon közbe másra, és akkor hátha tovább bírja.
2010. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azt hittem, másképpen kell értelmezni ezt a kérdést :)


az, hogy te szerelmes vagy bele, nem jelenti azt, hogy bele is kell szólnod az életükbe. az ő dolguk. a férfi álljon a sarkára, a nő meg szálljon magába (megvan róla is a véleményem).


azzal, hogy szül egy gyereket, még jobban elrontja a dolgokat. így NEM LEHET megláncolni egy férfit. abból csak szenvedés van, és ez főleg a gyereknek nem lesz jó...

2010. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!