Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagyon az elvárásaim vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyon az elvárásaim vagy épp, hogy kevesek, mit tegyek, hogy ne tetszek annak, aki nekem nem kell?

Figyelt kérdés

Nem kell más csak egy jófej, értelmes pasi, aki nálam magasabb, nem túlgyúrt, de nem is kövér, ne legyen metroszexuális, de adjon magára, legyen divatos, legyen rövid haja, és legyen ápolt, intelligens, nem kell, hogy gazdag legyen, de tanuljon, és tegyen érte, hogy a leendő családjának mindent meg tudjon adni, és itt a gyerekekre gondolok.

Viszont, akárhová kerülök új suli, munkahely stb. mindig megtetszik valaki, akinek rendszerint én nem. ÉS mindig megtetszek valakinek, aki nekem nem. Namost már az elején bepánikolok, hiszen nem olyan sem külsőre sem belsőre akire vágyom, és mivel már eljutottam oda, hogy jelenleg nem is akarok kapcsolatot, csak egy kis nyugalmat, rettegek hogy olyas valakinek fogok tetszeni, aki nekem nem, és megint el kell küldenem valakit. Mit tegyek, hogy ne tetszek nekik?? Hamár annak úgysem kellek, aki nekem kell.

21/L


Hozzáteszem, hosszútávú, normális kapcsolatom nem volt, ezért abszolút tapsztalatlan vagyok. Már nem szeretnék kapcsolatot, mivel tudom, aki kell őt úgysem kapom meg.


Vélemények?


2011. szept. 29. 20:30
 1/6 Tajparaszt ***** válasza:
Ne határozd el így előre, hogy úgysem történik meg amit szeretnél.
2011. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem pontosan azért nem kapod meg azt az embert,aki neked kell,mert így elhatározod...egyébként persze,hogy minden emberben él egy kép arról,hogy milyen társat szeretne,de nyitottnak kell lenni mind külsőre,mind belsőre mindenki felé...tényleg nem kellemes dolog elutasítani valakit,viszont ezekből a visszajelzésekből meríthetnél némi önbizalmat ahhoz,hogy olyanoknál kezdeményezz,akik tetszenek neked...merj kezdeményezni,én is így jöttem össze a barátommal-egyébként azt hittem,hogy nem tetszek neki-aztán már lassan 2 éve járunk...hajrá neked
2011. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esélyt kéne adni olyannak is, aki elsőre nem jön be. Én is így tettem, 4 éve vagyunk együtt.
2011. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Az elvárásaid teljesen rendben vannak. Egyébként nekem is hasonló elvárásaim vannak egy lánnyal szemben. Csak én még nem találtam ilyen lányt... 22F
2011. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon kitaláltad azt a személyt aki neked megfelelne. Fiatalkorában sokmindenkivel megesik. Erre mondják azt hiszem hogy idealista vagy. Ne állj be ennyire kötötten a dolgokhoz. Legyen több stílus ami bejön neked. utána már ezeket keverheted is. Bár a fő az legyen hogy ne legyen sz@ar ember akivel összejössz. Persze a külső is fontos de egy pasin tudsz változtatni rengeteget ezt ne felejtsd el.

Amúgy én is elterveztem annó hogy nekem egy fekete hajú barna szemű szép arcú jó testű leányzó kellene ehhez képest az életem első igazinak mondható barátnőm szőke kék szemű volt. :D De jobban szerettem mint bárkit. :D

Ez a sors játéka. Azt mondják akkor találod meg a társad mikor nem keresed. És ez így igaz...

2011. szept. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok.
2011. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!