Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak Neki? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak Neki? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy Barátom megtalálta az általános iskola első osztályában kapott emlékkönyvét és odaadta nekem, hogy írjak bele valamit, csak én nem tudom, hogy mit kéne.. 2 hónapja vagyunk együtt és valami olyasmi verset vagy idézetet szeretnék, amiben az van, hogy soha ne felejtsen el, rám mindig számíthat, de nem nyálas szöveget akarok. Már pár napja keresgélek a neten, de nem találtam semmit... Tudnátok segíteni?

(Bocsánat, ha rossz helyre tettem föl a kérdést, de úgy gondolom, hogy ennek itt a helye, mivel a barátomról van szó. )


2011. szept. 30. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez milyen?


Az élet szép,

de nélküled mit sem ér

de ha itt vagy mellettem

S fogod két kezem

Nem gondolok rosszra

Csak a szép szóra

Mosolyodat látva

A fellegekben járva

Érzem hogy szeretlek

És sohasem feledlek

2011. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egész jó!:) Remélem még többen is írnak és majd tudok válogatni. Ahol én néztem, ott nem találtam semmit...
2011. szept. 30. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
A pasidnak emlékkönyve van? Hááát elég gay.
2011. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, van neki. És nem "gay"!
2011. szept. 30. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Írd neki azt, amit érzel =)

Szebb, mint akármilyen készen kapott gondolat.

2011. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!