Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak neki? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki bejön facebookon bejelöltem és írni akarok neki egy üzit de mit írjak neki vagy miről?


15/F


2011. júl. 21. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ne sértődj meg, de ez már rég rosszul kezdődik. Ismered egyáltalán? Láttad már? Tudod, hogy ki Ő?

Legalább közel laktok, vagy valami?

Nem tudom, hogy ki hogy van ezzel, de én a falra mászok attól, ha valaki annyira nyuszi, hogy még csak megszólítani se mer élőben. :\

Amúgy meg, ha nagyon így akarod rendezni a dolgot, akkor tapasztalataim szerint elég elterjedt szöveg a ˝Szia! Nem rég láttalak itt, vagy ott és utánad kerestem, gondoltam jobban is megismerhetnénk egymást.˝

aztán lesz, ami lesz... :)

2011. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és bocsi, amúgy 17 L
2011. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ja persze hogy láttam meg beszéltünk is csak most tetszik :) am köszi
2011. júl. 21. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hogy van néme rossz belső tulajdonsága, igaz nem szabad így ítélni. Nem jó az, hogy kinézet alapján mész bele egy kapcsolatba.


Szerintem az átlaghoz méltóan egy köszönéssle indíts...


Te: Szia

Lány: Szia

Lány: Ismerlek?

Te: Nem hiszem, de én téged valahonnan igen, mert már láttam a neved valahol, és nagyon ismerősnek tünsz, csak nem jut eszembe honnan

Lány: Értem.

Te: Ha már így belekezdtünk, amúgy te melyik iskolába jársz?


stb stb.


A lényeg, hogy ne nyomulj nagyon, és fő dolog a fokozatosság. Légy nagyon óvatos és megértő

2011. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!