Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarják sokan visszaszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iuventus ventus kérdése:

Miért akarják sokan visszaszerezni a volt párjukat?

Figyelt kérdés

Sokat látom kiírva, hogy "hogyan tudnám visszaszerezni" "hiányzik és vissza akarom kapni" stb. Ebben mi a jó? Van akinek már sikerült az, hogy visszakapta és utána boldogan éltek még éveket?


17/F


2011. szept. 30. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert szeretik, azért akarnak újra vele lenni.

Ide meg azért írnak gondolom, mert nincs kivel megbeszélni a dolgot vagy GYK függők.

2011. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De miért nem értik meg sokan, hogy VÉGE?
2011. szept. 30. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te fel tudnád fogni, ha hirtelen meghalna az anyukád vagy az apád? Kétlem. Ez pont ilyen. Elveszitesz egy embert, akit nagyon szeretesz és nem tudod pótolni a hiányát. Ha ezt nem érezted még soha akkor elég alacsony lehet az érzelmi inteligenciád.
2011. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
képzeld el, hogy úgy szeretsz egy lányt, hogy feleségül akarod venni, mindenben összeilletek, úgy érzed ő a másik feled, aztán egyik napról a másikra otthagy. Nem olyan egyszerű azért megemészteni. Főleg, hogy ez esetben ugye nem csak ilyen "járunk" szinten volt a kapcsolatod.
2011. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mert a tapasztalataik alapján ő volt a legjobb akármilyen tulajdonságai is voltak,később megszépülnek az emlékek.S amíg nem találunk jobbat,mindig arra gondolunk vissza...
2011. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokszor csak akkor jossz ra mennyire fontos valaki szamodra ha mar elveszitetted.
2011. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt én se értettem soha. Nekem is komoly kapcsolatom volt,(menyasszony voltam) 4 éves, amikor egyik napról a másikra közölte, hogy megtetszett neki egy másik csaj és elhagy. Gyűlöltem érte és egy percig sem gondoltam vissza menni hozzá, sőt mikor rájött, hogy az a csaj egy hisztis pics@ vissza akart jönni hozzám. Természetesen zárt ajtókon kopogtatott.

25N

2011. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!