Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani akar velem a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akar velem a párom, egy hét szünetet kért. Hogyan tudom visszaszerezni a szerelmét?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyunk egyutt..azt mondja már nem érzi ugyan azt mint az elején és ez zaravja. Hogy tudom elérni hogy "ujra belém szeressen"?
2011. szept. 17. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Van olyan,amikor a szerelem elmúlik sajnos...(de remélem nem így van)


De lehet,hogy csak egy kis hullámvölgy és ezért érzi úgy...szerintem próbáld úgy szeretni,törődni vele,ahogy eddig (menjetek el,csináljatok programokat),és adj neki időt...ha sokat nyaggatod ezzel vagy túlságosan rámászol,akkor még rosszabb lesz...

Nem lehet,hogy valaki elhódította tőled?!

Remélem rendbe jöttök.

2011. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha szünetet kért, akkor mond el neki hogy amíg dönt nem szeretnél vele beszélni mert ez fájdalmas neked.. és kerüld is és ezt a legkomolyabban mondom! Ha rád ír, akkor egy olcsó kifogással rázd le, ha odamegy hozzá menj el onnan pár szóváltás után! Mindenkiben benne van ez az ösztön!


Nagyon drukkolok! :) ;) (nekem sikerült)

2011. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ha szünetet kér hajtsd el a franca ez nem egy focimeccs azért kér szünetet mert tudja hogy te visszafogadod honnan tudod mit csinál egy hét alatt lehet van más vkije akivel kipróbálja milyen együtt aztán ha nem jó visszateper hozzád vkit vagy szeretek vagy nem nincsenek szünetek ha hullàmvölgy van együtt kell megoldani ez az igaz szerelem hogy együtt jóban rosszban nem az hog jóban és ha rossz akkor meg külön vonulunk.....szerintem ha valaki gondolkozik hogy mit akar az maga sem tudja hogy mit kit akar...
2014. jún. 12. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!