Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 év korkülönbség. Mit gondolsz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 év korkülönbség. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
Én vagyok 23, o 46. Tudom, apám lehetne, DE az első pillanattól kezdve ugyanazt érezzük. Most nincsenek kétségeim, de a jövőbe nem merek belegondolni, leginkább a gyerek kérdés aggaszt. Neki már vannak gyerekei, és persze volt feleség is. Fiatalos, ráadásul orvos, tehát figyel az egészségére, sportos és így szellemileg is a csúcsformában van, a majdani öregedése miatt tehát nem aggódom, nem zavar. Családot viszont szeretnék... ő sem zárkózik el, de látom rajta, hogy nem is repesne az örömtől. Nagy áldozatot várok tőle? Felejtsük el egymást hiába vagyunk szerelmesek?
2011. szept. 30. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok. Más- más generációhoz tartoztok. A szerelem elmúlik és azt fogod észrevenni majd 35 évesen, hogy van egy majdnem 60 éves pasid és abszolút nem tartotok semerre.

Te családot szeretnél, neki már van...hiába nincs velük, hiába vagy te most a szerelme, a családja akkor is az előző fog maradni.

Szerintem felejtős :(

2011. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt kell eldöntened, hogy az eszedre vagy a szívedre hallgatsz.

Gondold át a várható nehézségeket és problémákat, a legbanálisabbakat is, a jövőtöket (pl képes leszel-e akár évekig ápolni öregkorotokban, mikor Te még fiatal vagy...), és akkor tudod a választ.

Ezen kívül hagyd elmúlni a rózsaszín ködöt, nézz körül a világban, van rajtatok kívül hasonló pár, ők hogyan élnek, akkor reálisabban tudsz értékelni.

2011. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok.


Te még "pörögsz", ő meg már lenyugodott.

2011. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is sok, nem is kicsit... Remélem akkor is lesznek majd ilyen lányok, mikor én leszek 40:D Kell majd a fiatal hús:D
2011. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A korkülönbség is sok. De lehet,hogy nem is gondol újra házasságra? Az viszont majdnem biztos,hogy nem akar még egy gyereket. Nem akarja éjjel alvás helyett a gyereksírást hallani. Ha erőlteted,akkor annak semmi értelme. Legfeljebb tőled is elválik majd.

Azt sem ártana tudnod,hogy miért vált el?

2011. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak és lesznek nehézségek, de egy kapcsolatnak nem akkor kell véget vetni, ha már nem szeretjük egymást? Én nem "pörgök", horgolok, kötök, természetbe járok, utálok bulizni, a művészeteket szeretem. Kifejezetten otthon ülős, "feleség" típus vagyok, mindig ilyen voltam. Tudom, tanácsot kértem és köszönöm is a válaszokat, nagyon hasznosak, de én tényleg nagyon szeretem és fáj a szívemnek nem tetszőt hallani.
2011. szept. 30. 21:31
 7/12 A kérdező kommentje:
Elhidegültek egymástól a volt feleséggel, és már 4 éve külön vannak. Tudom, hogy értem hallgatná a gyereksírást, de nem akarok ráerőltetni olyat, amit nem akar szívből, viszont ebben a dologban nem vagyok komprumisszumkész, nem tudok lemondani a babáról.
2011. szept. 30. 21:36
 8/12 anonim ***** válasza:
A szerelem nem mesterséges (van hogy utólag sajnos)
2011. szept. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szülhetsz 10 év múlva is, nem kell most.
2011. szept. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a cipőben jártam én is. 22 évesen megismerkedtem egy orvossal, aki az apám lehetett volna. Eleinte minden rendben volt, de én is szerettem volna családot, ő pedig már nem, mivel vannak gyermekei.

Mintha mg is ijedt volna a dologtól, megromlott a kapcsolatunk és vége is lett...

Mindenképpen gondolkozz el mielőtt lépsz, hiszen valóban generációs problémáitok lesznek majd egy idő után, mikor ő már lenyugodott, Te pedig még tombolnál, akkor lesznek köztetek konfliktusok! Nem is kicsik... Pontosan tudom, hogy miről is van szó.

Sok sikert és szerencsét kívánok!

28N

2011. okt. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!