Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejthetnék el egy csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetnék el egy csajt?

Figyelt kérdés
Nem jártunk, csak tetszik nekem. Megszerezni esélyem sincs, kis híján már így is beleörültem, nem akarok még jobban :(
2011. okt. 1. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Legjobb mód, ha beleszeretsz egy másik, kevésbé gázos lányba.
2011. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem jártatok akkor nem is nehéz elfelejteni! Más azt nem tudja elfelejteni egy életre akivel járt.
2011. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elozovel egyetértek,keress másikat,addig nehéz lesz"kiszeretned" belele:) L/14
2011. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írj neki egy levelet faszbukon, vagy mondmeg neki személyesen: szia szép vagy, szeretnélek megismerni.. vagy valami hasonlót. Egyből kiderülnek az esélyek, és a szenvedésednek is vége lesz hidd el! Aztán kitudja mi lesz :O
2011. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nála semmi esélyem...sajnos tényleg semmi...

Osztályból meg vannak azok a csajok akik nekem nem tetszenek, megazok akik ugyanebbe a raj kategóriába tartoznak...

Szerintem az a baj, hogy már átlagos gyereknek a "rajok" (nem a kisebbségre, hanem a páwák stb.re gondolok), aki meg tényleg átlagos lehetne, senem dagi, se nem anorex, se nem stréber, se semmi külön kiugró tulajdonság, annak ma meg már nem lehet csaja. a csajok meg azthiszik ha akár csak barátilag kicsit kihívnám egy jácora dumálni vagy valami, akkor már rögtön azt hiszi meg akarom húzni...2011 én így nem szeretlek...(14 vagyok)

2011. okt. 1. 10:53
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Hogyan is lehetnél boldog egy másik személlyel, ha még egyedül se vagy az?
2011. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor keresel egy másikat. Ez a megoldás. A korábbit meg nagy ívben elkerülöd.
2011. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!