Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz úgy járni valakivel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz úgy járni valakivel, hogy nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés

Nem is "beszéltük meg", hogy járjunk, csak együtt megyünk moziba, haza meg ilyenek. Viszont én semmi szerelemhez foghatót nem érzek iránta. Beszélgetni szoktunk, jókat röhögünk, én nem is szeretnék többet. Nem tudom, hogy ő hogy érez...

15/L


2011. okt. 2. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nem is jártok, akkor mi a kérdés?!
2011. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A "járást" amúgy sem kell "megbeszélni". Egyszerűen történjenek csak a dolgok az első csókotok jelenti a párkapcsolat kezdetét..


Ha pedig számodra teljesen közömbös, azt mondd meg neki!!

2011. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
csók volt vagy valami? kézen fogva mentek haza?
2011. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 oralking ***** válasza:
Jó reggelt! Barátok vagytok! Ennyi!
2011. okt. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
egyelöre együtt szorakoztok mint barátok ez miért akkora nagy kérdés? ugyis észre veszed ha akar valamit és akkor lepattinthatod. igen, gáz szerelem nélkül járni valakivel. meg nem is tudnál hisz nem élveznéd az együttlétet semmilyen formában.
2011. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi, megnyugtattatok. Csak az osztályban mindenki úgy kezel minket, mint egy párt, és már kezdtem én is azt hinni. :D
2011. okt. 2. 14:45
 7/15 krvua ***** válasza:
egyem meg a balbokádat...
2011. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
minek randizol vele ha tudod hogy járni akar veled? női logika, edd meg a kakit amit magadnak csináltál és vállald a következményeit!
2011. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nekem nem randinak nevezhető ahova megyünk, amit csinálunk, másrészről viszont nem vagyok telljesen közömbös iránta, kicsit vonzódom hozzá.
2011. okt. 2. 14:56
 10/15 anonim ***** válasza:
ezek a 15 évesek...:)
2011. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!