Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lennél úgy valakivel, akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél úgy valakivel, akibe nem vagy igazán szerelmes, de ő nagyon szeret téged? Szereted mint embert, nagyon törődő, gondoskodó.

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Voltam,ngy évig tartott.
2011. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne, boldogtalan leszel! Várj egy kicsit, és keress olyat, akibe te is szerelmes vagy, mert egyébként szenvedés lesz az egész.
2011. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a kérés szerintem hogy mennyi idős vagy és mire vágysz most.Szerintem vannak olyan helyzetek hogy jobb ha valakibe nem vagy annyira szerelmes de persze szereted mert akkor nyugodtabb az életed.Mert lehetsz valakibe nagyon szerelmes szülhetsz neki két gyereket aztán elhagy, megaláz, nem neveli a gyerekeket.
2011. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nagyon szerelmes fél. A párom aki nem,szerintetek kilépjek ebből a kapcsolatból,hátha talál olyat akibe szerelmes lesz? A 20as éveink legvégén járunk.
2011. okt. 23. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen mert ha belegondolsz egyszer ő egyszer biztos elhagyna ha talál olyat akit jobban szeretsz és szerintem te is találhatsz olyat aki viszont szeret.
2011. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!