Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá valami kis csel (esetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá valami kis csel (esetleg női praktika), hogy a páromnak sugalljam, hogy az exeitől kapott csecsebecséket ne tartsa kint szem előtt?

Figyelt kérdés

Nemrég jártam a szobájában, és mindenfelé az exektől való holmik vannak kint (olyan dolgok amiket teljesen nyilvánvalóan előző kapcsolatai során kapott), én elfogadom hogy volt más is előttem, de engem nyomaszt! Nem azt várom, hogy dobja ki, csak tegye el szem elől!

Nem akarok vele veszekedni, de azért ha lenne rá mód nem venném rossz néven ha nem kéne emiatt elkerülnöm a szobáját!


2009. ápr. 28. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ne sugallj, ne praktikázz, mert vagy egyáltalán nem fogja megérteni, vagy kiakad, hogy ha valami bajod van, azt miért nem mondod meg egyenesen...


odaállsz elé és megmondod neki, hogy téged zavar, hogy ezek kint vannak és szeretnéd, ha elrakná őket egy dobozba. ennyi.


31ff

2009. ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem írtad mennyi idős vagy, de ha neked is vannak hasonló emlékeid, tedd őket egy dobozba a szobádban és intézd úgy, hogy véletlen ha nyitod ki a szekrényt meglássa a dobozt, és ha rákérdez, hogy mi az, mondd hogy ezek az exeidtől vannak szép emlékek de itt tartod őket, mert nagyon szereted a őt( a jelenlegi párod) és nem akarod mindennap nézegetni a szobádban a régi ajándékokat. Talán elgondolkodik rajta, és ő is hasonlóan tesz. Ha nincsenek ilyeneid vegyél neki annyi ajándékot, hogy a régieket kénytelen legyen eltenni, mert nem férnének el a polcokon az újak :)
2009. ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
jó ég...ha egy ilyen egyszerű dolgot nem mersz neki egyenesen megmondani, hanem praktikázni akarsz, akkor mit fogsz még kezdeni ha nagyobb gondok is akadnak..?? abból amit írtál, úgy tűnik, túl rég még nem vagytok együtt. namármost, ha a kapcsolat elején sumákolni akarsz ahelyett hogy egyenesen elmondanád neki, nem túl szép/hosszú jövő elébe néztek szerintem, ha megengeded hogy őszinte legyek. nem bántó céllal mondom ezt, komolyan. de a kapcsolat alapja az őszinteség. ez legalább annyira igaz mint amennyire közhely. később fel fognak merülni komolyabb problémák és megoldásra váró kérdések is, mert ilyenek minden kapcsolatban felmerülnek. és még akkor is meg fog kelleni próbálnotok a lehető legőszintébben megbeszélni és együtt megoldani ezeket. hidd el, akkor jártok a legjobban ha így tesztek. persze ehhez szükség lesz megfelelő összhangra köztetek, bizalomra egymás iránt, megértésre, odafigyelésre és néha kompromisszumkészségre is. ahhoz pedig, hogy ezek meglegyenek, elsősorban az szükséges hogy őszintén szeressétek egymást és a kapcsolat ne felületes legyen. ha ez nem megy, akkor fölösleges egymás idejét pazarolnotok.
2009. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
23%
fogj egy kukát dobj bele mintdent ha nem tetszik a párodnak akkor vele is tedd ezt :)
2009. ápr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor összejöttem a barátommal akivel egyébként már 3 éve együtt vagyok,kint voltak fotók a barátnőjéről meg róla. MIkor kérdeztem h kiez a lány,akkor mondta h a volt kedves,és h azért vannak kinn a polcon a fotók h ne legyen olyan üres ...nem mondtam neki zavar,nem szóltam semmit,csak én is kitettem pár fotót,a volt pasimról meg rólam. Ő egyből megkérdezte h mit keres ott,én meg csak annyit mondtam h azért mert nem akartam h olyan üres legyen a polc. Másnap mikor felmentem már ő is levette a képeket,és este én is visszasüllyesztettem a képeket a dobozba,ahova való
2009. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A praktikák ilyen helyzetekre valók. Ha elkezd hisztizni, vagy kérlelni azzal nem biztos, hogy eléri a kellő hatást. Ha azt csinálja mint az előző válaszoló, akkor biztos kapcsol a pasi, hogy neki sem jó ezt látni, és el fogja tenni a cuccokat (akár fotó, akár csecsebecse).
2009. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

öö...nem éri el a hatást?? O_o ezt nem igazán tudom mire vélni. neki most egy barátja van aki a társa és meg tudják beszélni a problémájukat együtt, vagy csak azért tartja a pasiját hogy legyen szex és közben tudja így úgy befolyásolgatni őt praktikákkal? mert ez az "elérni a hatást" dolog eléggé úgy hangzik mintha az utóbbi lenne. és miért kellene mindenáron elérnie hogy a barátja elrakja a cuccokat? na és ha mégsem akarja elrakni, akkor az olyan nagy tragédia? és ha egyszerűen elfogadná hogy a barátja ott akarja azokat hagyni? ezért írtam hogy néha nem árt a kompromisszumkészség. aztán legközelebb meg talán valamiben a barátja fog engedni neki. de ha ő mindenáron csak az 'elérésre' hajt, hog véghezvigye amit akar, akkor ez előbb-utóbb úgyis feltűnik a barátjának, és talán ő is majd mindenáron a saját akaratát akarja megvalósítani mert senkinek sem esik jól, ha úgy érzi manipulálni próbálják. és ez teljesen jogos. de ha praktikázás helyett inkább megbeszéli a barátjával a dolgokat, és néha engedi hogy úgy legyen ahogy ő szeretné, akkor máskor jogosan számíthat arra hogy majd a barátja is őszinte lesz vele és néha ő fog hajlani arra hogy a barátnője akarata szerint legyen valami, anélkül hogy manipulálni kéne érte.

amiket ti "női praktikáknak" neveztek, azok szerintem semmilyen esetekre sem valók. tiszta baromságok. ennyi erővel ki lehetne találni a "férfi praktikákat" is hogy aztán azokkal meg ők próbálják befolyásolni a barátnőjüket. de az tuti hogy én nagyon nem jól tűrném ha azt venném észre hogy a barátom valahogy befolyásolni akar ahelyett, hogy őszintén elmondaná mi a baja épp. ha ennyi bizalma nincs irántam, akkor ne rabolja az időmet. nem tudom miért nem lehet egyszerűen megbeszélni, miért akarjátok mindenáron csak túlbonyolítni a saját életeteket. pláne amikor csak egy ilyen egyszerű dologról van szó mint amit a kérdező írt.

de igaz, mindenki a saját kárán tanul többnyire, hát tanuljátok meg ti is azon.

2009. ápr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és még annyit, hogy ha elkezd hisztizni hát azzal biztos hogy nem megy semmire, ebben igazad van. de nem is értem miért kezdene el. ennyie fontos pár vacak a polcon hogy megkozkáztatna miatta egy veszekedést (amit mellesleg azzal is megkockáztat ha praktikázik és lebukik a barátja előt)? mert ha tényleg ez a szitu, akkor szerintem ilyen kapcsolatba kár az energiát föccölni már most.
2009. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és köszönöm a véleményeket! Volt pár klassz válasz, én is ilyesmikre gondoltam! Nem manipulálni szeretném a párom és nem is kényszeríteni valamire, egyszerűen azt szeretném, hogy átérezze milyen az én szemszögemből ez a kérdés! Hogy ez azt jelenti, hogy nem vagyok vele őszinte és a kapcsolatunknak nem sok értelme van? Nos szerintem ez nem így van.
2009. ápr. 29. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!