Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert használtok? és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert használtok? és mi vált be a legjobban, ami nem szakad, és nincs vele gond. Normális szexnél

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 12:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Durex óvszerek, a kedvencem az Elite (lila).
2010. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szia! Mi sokfélét kipróbáltunk, sajnos nem sokáig tudtuk használni, mert allergiás vagyok rá, de nálunk egyik sem szakadt ki soha. Sem a Durex, sem a LS, se a masculan, még a legszarabb minőségű is jól bevált.
2010. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyümölcsös durex a favorit..:)Azt simán felhúzom a számmal:)De nálunk se szakadt még ki a "márkátlan" sem..:)
2010. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

és az hogy nézz ki?

a gyümölcsös

2010. febr. 27. 12:58
 5/18 A kérdező kommentje:
én szájjal attól félek hogy a fogam kiszakítja.:S
2010. febr. 27. 12:59
 6/18 anonim ***** válasza:
A gyümölcsös az sárga dobozban van asszem.
2010. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Durex mindenképp. Legjobb minőség. Ráadásul most 1-t fizet 2-t kap akció van :D A szájjal gumi felhúzást ha gyakorlod pl 1 banánon akk nem lehet baj..:D Egyébbként strapabírók ezek tehát, a foggal se lehet baj :D
2010. febr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen,a gyümis a sárga dobozban van..readásul mmost a dm-ben 2 dobozzal kapsz 1 áráért...nem kell aggódni,hogy a fogad kiszakítja..mert nem fogja..erős anyagból van...1 dobozban van egy banános,egy narancsos meg egy epres
2010. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
durex love.olcsó, jó, eddig 1x sem szakadt (mondjuk egyik sem szakad ha normálisan húzza fel az ember)
2010. febr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

köszi:D

akkor veszek ebből is meg abból is:D

és a méretekkel,mert sajnos sem ő sem én nem tudom neki milyen kell.Azt hogy?

2010. febr. 27. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!