Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőn két évvel idősebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőn két évvel idősebb, sokan idegesitenek, hogy ez később zavarni fog, vegyem számba őket?

Figyelt kérdés
19 vagyok,barátnőm 21,nagyon jól néz ki,nagyon jól egyezünk,elmondhatom h minden tőkéletes,de pár haver mind cs*szeget hogy ez később zavarni fog,meg azzal is,hogy elhizik mivel az anyja is el van hizva...lehet ilyen baromságokra alapozni?
2011. okt. 3. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk.
2011. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
féltékenyek
2011. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a barátnőd életkorával meg édesanyjával van a gond, hanem veled. Kicsit okosabban válassz magadnak barátokat, ezekkel a húgyagyúakkal meg inkább szakítsd meg a kapcsolatot.
2011. okt. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

féltékenyek!


Sok boldogságot nektek. :)

2011. okt. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát igen,ilyen baromságokat csak barmok mondhatnak:)),ugysem hallgatok rájuk csak kiváncsi vagyok több ember véleményére
2011. okt. 3. 16:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne vedd őket a szádba, inkább kérd meg őket arra, hogy ők vegyenek téged a szájukba, imigyen: "Xopjatok le!"

Egyébként irigyek, gondolom nekik egy 15 éves kiscsaj se jön össze, és arra verik, hogy elképzelik, hogy mi újat mutathat neked egy idősebb nő.


Később még kevésbé fog számítani két év korkülönbség.

2011. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a haverjaidra! Egyetértek az előttem szólókkal. Vagy egyszerűen irigyek, féltékenyek arra, hogy ilyen jó nőd van, vagy pedig nagyon buták a barátaid.


Én is 2 évvel vagyok idősebb a barátomnál, s 1,5 éve vagyunk együtt.

2011. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Örülj minden percnek, amíg veled van. Amint fel fog nőni a kicsike, egyből kisfiúként tekint majd rád.

Amúgy meg mindent elárul rólad, hogy az első amit leírtál hogy jól néz ki. Csak azért vagy vele, hogy villogjál!

2011. okt. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ökörség, lényegében egykorúak vagytok-. Anyósom 3 évvel idősebb apósomnál, nekik 35 éve működik.
2011. okt. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!