Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy a korkülönbség? (L/16 és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a korkülönbség? (L/16 és F/21) 21 év körüliek, járnátok egy 16 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Járnának.
2011. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jaja...bár csak 20 vagyok, de blokkolnák egy 15évest is ha úgyvan, és általában úgy van :P
2011. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Velem jártak amikor 16 voltam.
2011. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen
2011. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen. Még olyan jó kis finom punszijuk van, nem olyan szétkúúrt cafrangos mint a huszonéveseknek.
2011. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha megtalálom benne azt, amit keresek mind külső, mind belső tulajdonság terén, akkor járnék.

21/F

2011. okt. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Személy szerint 20/F, barátnőm 16/L
2011. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagy. Én járnék egy 16 éves lánnyal ha nem gyerekes.


22F

2011. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A felállás nálunk a következő volt: 15/L 21/F


2 évig jártunk. Szép volt, jó volt, de utólag belegondolva butaság volt belemenni. Én 21 évesen lehettem volna annyira érett gondolkodású (bár amikor az ember szerelmes a szív diktál, nem az ész),hogy rájöjjek arra, hogy nem egy 15 éves lánnyal fogom leélni az életemet! Egy 15 éves lányra még sok minden vár... Főleg, ha bekerül főiskolára, egyetemre. Szerintem ezt nem kell részleteznem.


Tapasztalat szerzésnek sem feltétlen jó, mert egy ennyivel idősebb fiú (aki már inkább férfi) nem biztos, hogy tud tanulni az ilyen kapcsolatokból. A generációs különbség még megmutatkozik ebben a korban.


Egy másik probléma, hogy ilyen felállásnál a fiú nem minden esetben meri felvállalni a kapcsolatot mindenki előtt, mert fél, hogy megszólják és nem nézik jó szemmel: pl haverok, a lány szülei.


A statisztika azt mutatja, hogy kevés az ilyen kapcsolat, ami hosszú távon kibírja! Bár én azt szoktam mondani, hogy a statisztikának nem szabad hinni (mert kivételek mindig vannak), hanem csak elég ha félünk egy kicsit tőle! De kívánom, hogy működjön köztetek :)

2011. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem.

22F

2011. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!