Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 17 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 17 éves lány és egy 24 éves fiú között elfogadható a korkülönbség? Ha nem, mikortól lenne kevésbé zavaró ez a 7 év?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 13:39
1 2
 1/13 Tréfarépa ***** válasza:
55%
A 17 éves lány még nem élte ki magát ... amúgy a menyasszonyom és köztem 6 év van
2011. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha megvagytok és boldogok vagytok elfogadható. De ha ezt a kérdést feltetted te nem vagy biztos abban,hogy meglesztek igaz?
2011. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
sztem még éppencsakhogy, de belefér.:)
2011. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Nekem 15 évesen volt 24 éves pasim. (Mielőtt bárki is ribancozni kezdene, csak 18 évesen vesztettem el a szűzességem.) Hamar szétmentünk, nem voltunk egy szinten. Saját tapasztalatból mondom, inkább veled hasonló korúval kezdj, így nem kell nagyobb elvárásokkal szembesülnöd. Elvégre a 24 éves férfiak legtöbbje ebben a korban már családalapításon töri a fejét.
2011. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Teljesen jó ez a korkülönbség.:)

Az előző hozzászólónak üzeném: bennem például fel sem merült, hogy leribancozzalak. Még akkor se,ha le is feküdtél volna vele, mert akkor is a barátoddal csináltad volna, nem pedig valami jött-menttel. Az meg, hogy szétmentetek, azért lehetett, mert ő érettebb gondolkozású volt, mint az átlagos 24 éves fiúk, de hidd el a huszonéves fiúk nagy része még nagyon éretlen a családalapításhoz, általában olyan 30 év körül(vagy később) kezd megjönni az eszük. Én is mindig a huszonévesekhez vonzódtam, mert velük jobban megtaláltam a közös hangot, mint a velem egykorúakkal.

2011. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17 vagyok én is és nemrég 26 éves pasim volt, jól meglettünk volna csak azért mentünk szét mert még bennem volt nagyonsokkal ezelőtti exem mástrészt meg nem akartam barátként elvesziteni mert nagyon jó barátom lett szinte mióta megismertem
2011. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem , ha szeretitek egymast, akkor nem szamit a korkulonbseg. :-) 17/l
2011. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Mivel lány vagyok tudom milyen naivak tudnak lenni a lányok ilyen korban és mivel már 20 éves vagyok és 15 éves korom óta csak huszonéves srácokkal barátkozom rájöttem miképp gondolkoznak. Nem kell minden szép szavukat elhinni... Szerintem nagy a korkülönbség, mert a fiatalabb lányok még nem ismerik ezeket a tipikus "játszmákat" amivel a srácok behülyítik őket...

De persze van kivétel, csak barátim tapasztalatai alapján elég kevés...

20L

2011. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem belefér.az én barátom 23 én meg 18 és már lassan 3 éve együtt vagyunk. igaz ez csak 4 és fél év de sztem nem baj
2011. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Pontosan ennyi volt a körkülönbség köztünk a barátnőmmel, amikor összejöttünk. Remekül megvoltunk egymással. Nem is értem, minek kell egyáltalán feltenni ezt a kérdést.

Aki meg a családalapítást írta, az hülyeséget beszél. A mai srácok huszonévesen még bőven buliznak, sőt, még harmincon túl is.

2011. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!