Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tovább lépjek és kezdjek bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovább lépjek és kezdjek bele egy új kapcsolatba vagy várjak még rá?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 2 hónapig jártunk, de összevesztünk mert először én szakítottam a barátommal de már megbántam és utána azt mondta h maradjunk csak barátok,aztán összefutottunk és időt kért h átgondolja mit akar. Kérdeztem tőle hogy akk vége és azt mondta h nem várjunk még...(ez már vagy több mint 2 hete volt de azóta nem keresett pedig én vipen is írtam neki üzenetet) Én nagyon szeretem és olyan jó volt minden, de nehogy már rá várjak mert most lenne egy pasi akivel összeis tudnék jönni mert nekem is tetszik meg minden és már "járunk" is de még csak 1-szer taliztunk és ott még puszi se volt , de szombaton megint talizunk. viszont én még nagyon sokat gondolok az "exemre" és én még mindíg szeretem viszont ez a pasi is nagyon bejön, de nemtom h addig belevágjak -e ebbe a kapcsolatba még nemtom hogy mivan a másikkal...(Mer az nem fog menni h majd hónapokig vagy még hetekig rá várjak és amikor meggondolja magát h mégis kezdjük újra én meg majd ugrok neki hát nem...) Amúgy myvipen is mindíg nézi az adatlapomat de az üzenetemre még nem írt vissza...

Szerintetek mit tegyek? mert én még nagyon szeretem az "exem"...


2009. ápr. 28. 14:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha szeretsz valakit, engedd szabadon., ha visszajön hozzád, biztosan a tiéd., ha nem jön vissza, akkor sosem volt a tiéd. Sztem ez gy is van, de nemtom h érdemes -e még rá várni...és a másik lehetőséget meg otthagyni de azt nagyon érzem h ezt a pasit nem tudnám úgy szeretni mint az "exemet" és vele nem érezném annyira jól magam miknt vele..:(
2009. ápr. 28. 14:54
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

"már "járunk" is de még csak 1-szer taliztunk és ott még puszi se volt"- ez a járáshoz közel sem áll, vele még csak ismerkedsz! Az exeddel ne foglalkozz, már rég baj van egy olyan kapcsolatban, ha idöt kérnek, föleg 2 hónap után amikor dúlnia kéne a szerelemnek mindkét félben. Ha az ember nagyon boldog a párjával és semmi baja nincs vele akkor nem kér idöt és nem szakít vele... Természetes, hogy még nem tudsz úgy gondolni egy másik srácra. Ne fuss utána! Ha arra sem méltat, hogy válaszoljon akkor menjen a sunyiba! El kell fogadnom, hogy nem ö az a srác akivel összeillesz! A soraidat olvasva elég fiatal lehetsz még, nem kell megijedned, hogy ne találnál jobbat! Csak persze idö kell, hogy elfelejtsd azt akit úgy érzed szeretsz. Sok szerencsét hozzá! :)

2009. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*fogadnod, bocsi :)
2009. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nagyon szeretem és nagyon hiányzik..:'(

Am azért tettem idézőjelbe a járást..

Köszönöm a választ.

2009. ápr. 28. 15:58
 5/6 anonim válasza:

Szia kérdező!

Figy, itt egy tanács egy fiútól.

Azt mondom néked, hogy hagyd a francba az ex-et.

Tudod miért?

Mert szerintem túl büszke és buta ahhoz,hogy veled legyen.

Igazi kapcsolatban nincs szünet,nincs az,hogy a csajszi üzengessen a pasinak, nincs olyan,hogy a pasi nem reagál.

Hagy a francba, mert a szomorú valóság az,hogy ha képes nélküled lenni akár 1 napot is önszántából, akkor nem szeret téged.

Tudod,nálunk majdnem fordítva volt.Mindig én voltam az, aki megmutatta a másiknak,hogy mennyire szereti... ki mertem mutatni az érzéseimet, és tudod mit mondok?

Nem bántam meg! Attól hogy kimondod azt amit érzel, és futsz a másik után, nem vagy semmivel kevesebb.Ez arról szól,hogy Te komolyan gondolod, úgymond "megalázkodsz" előtte, mert ez kur!"ára bensőséges dolog,és ha Ő ezt lesz@rja, akkor tudod mit?

Azt sem érdemli meg, hogy akár 10 másodpercet is rá gondolj!


Ha rendes lenne, és ha tényleg szeretett volna téged, eléd állna, és megmondaná, hogy köszönöm, szépvolt, jóvolt, ennyi volt részemről, csá!


De ő mit csinál? Játszik az érzéseiddel...

Meglátod, ha ebben a pillantban úgy döntesz, hogy ennyi, mehet a francba, akkor egy idő után ő fogja leküzdeni a saját büszkeségét, és eléd fog állni, ha tényleg szeretett.

Ha meg nem szeretett, akkor meg tényleg nemkell foglalkozz vele.

Nagyjából ennyi az ex-edről.


A másik meg...

Ne haragudj, de légyszi ne mondd azt,hogy még mindig szereted,ha van gyomrod egy másikkal megismerkedni..

Ismerkedés -> Szimpátia -> Kapcsolat -> Szex


Namost .. ha tényleg emocionális ember vagy, és számít az hogy szeretsz valakit, akkor lehet nem feküdnél le az új hódolóddal, de írásod alapján nagyon úgy tűnik,hogy megfogod tenni.


De nagyon kérlek... ha így is lesz, sok szerencsét, csak annyit tégy meg, hogy ezt az új fiúdat ne keserítsd meg az előző ex-ed témájával.

Az ex mehet,Te meg vágj bele ebbe a kapcsolatba, és ha látod a srácon hogy "megérdemli" akkor szeresd ahogy csak tudod.


...


namost, lehet kissé hosszúra sikeredett, de nem érdekel.

Remélem tudod értelmezni, és ki tudod venni belőle a lényeget..

tudod, nagyon zavar,hogy mások 1 mondattal lereagálják a válaszod,és közben fogalmuk sincs,hogy neked ez nagyon fontos..


várom válaszod írásomra!


ui.: Hajrá! :)

2009. ápr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Írtan privát e-mailt!

És köszönöm a válaszodat!

2009. ápr. 28. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!