Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek most? Szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek most? Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

20 éves meleg fiú vagyok (Jó, oké, tudom, hogy leköpnél, sajnálom), fél éve járok egy fiúval, aki a mindenem, nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni.

Tegnap vesztettem el vele a szüzességem, /ő már tapasztaltabb/ már régóta szerettem volna, de nagyon rossz élmény volt.

Kétszer próbáltuk, rettenetesen fájt, hiába volt előjáték, felkészítés, nem volt durva velem, a végén ő állt meg, hogy hagyjuk, ha ennyire rossz nekem. Én viszont teljesen kiborultam, mi lesz, ha nem fog menni a kapcsolatunk, hiszen szeretjük egymást és vágyunk is egymásra, de egyszerűen nem bírom a szexet, pedig én is akarom.

Mit csináljunk most, próbáljuk még egyszer, vagy inkább hagyjam, mert szerintem megérdemelne egy olyan partnert, akivel az ágyban is egy hullámhosszon vannak? Nem tudom, hogy tenném túl magam rajta, nagyon szeretem őt és vele akarok maradni.

Mit tegyek?


2011. nov. 1. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Hát előszöris menny a p*csába te bu zi


Másodszor ahogy hetero kapcsolatban is, kondolom homoban is,az anális szex általában nem indul gördülékenyen. A lánynak jópár alkalmon tól kell lennie hogy élvezni tudja. Van olyan lány akinek ez gyorsan megy, van akinek sokadjára is nagyon fáj és nem tart ki az anális szex mellett. Hondolom a férfi segg is hasonlóan működik, tágítsd magad vibrátorral.

2011. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bár nem sokat tudok az ilyen dolgokról. De van az úgy, hogy egy nő-férfi kapcsolatba se megy először. Ilyenkor szerintem nem kell feladni. Inkább meg kell beszélni a partnerrel, hogy mi lehetett a probléma. Még hosszabb előjáték kell. Mondd neki, hogy mit csináljon, és, hogyan. Szerintem mindenképpen beszéljétek meg. Lehet azért volt rossz, mert ez az első volt. Lehet nem tudtál ellazulni se rendesen...

Ha szereted, akkor beszéljétek meg. :)

Remélem sikerült javítani a dolgokon.

L/18

2011. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem te vagy az a magyar bu-zi akit mutattak a tv-be? valamijen kristof? :D
2011. nov. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a pasidnak a neve esetleg nem Éder Krisztián?
2011. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de ez nagyon gáz, hogy ilyeneket írtok. Ha bajod van azzal, hogy meleg, akkor ne írj ide.

Ő egy választ kért a problémájára, nem pedig ilyen dolgokat... őrület.

L/18

2011. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezért ne szakíts egyenlőre. Próbálkozzatok.

Bár én nem vagyok meleg, és lány vagyok de a barátom is él-hal az anális szexért. Mi nagyon sokáig próbálkoztunk mire végre sikerült. S az első néhány alkalom nem volt jó.


Megfelelő előkészítéssel, rengeteg síkosító és olaj. Kb. 1 óra előjáték és szex, közben folyamatosan simogatta és ujjazta a fenekem. Két ujja ment be, és a farka nem. Egyszer mikor befért a harmadik is akkor már a farka is bement, más volt, fájt, kitöltötte a popsimat teljesen.


Még eleinte most is fáj. Ez ilyen, de jó én szeretem. Az idióta beszólásokkal ne foglalkozz, ha tényleg szeretitek egymást előbb utóbb minden jó lesz.

Sok-sok síkosító, előkészítés, türelem.

Egy kicsit mindig fájni fog, de ez szerintem hozzá tartozik.

Sok boldogságot nektek! :) 25/L

2011. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
probalkozzatok meg, nem megy minden elsore.
2011. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlás teszi a mestert....Ne add fel!
2011. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem akaszd fel magad ilyen hulladék patkány nem kell a társadalomnak tennél egy szívességet és egy féreggel kevesebb lenne nekem elkezdenél ilyet mondani biztos agyonvernélek utálom a b4zik4t ott vannak a nők szép kis izgató p4ncijuk meg a mellek imádom őket megbolondulok értük hogy lehet valaki b4zi b4zdm4g??? nem tudom ezt felfogni te egy korcs vagy b4zdm4g genetikai hulladék inkább dögölj meg
2012. jan. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!