Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az nem bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nem bunkóság ha a barátom hátat fordít nekem, és levelet ír a számítógépen miközben egy fontos beszélgetés kellős közepén vagyunk?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem hogy tiszteletlen volt velem azzal hogy hátat fordítva beszélgetett velem, fontos dolgokról.Megkértem, hogy forduljon velem szembe hogy lássam az arcát és azt hogy figyel rám és úgy folytassuk a beszélgetést, de nem volt rá hajlandó. Szerintetek is tiszteletlen volt?
2011. okt. 3. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor kezdted a beszélgetést miközben ő már háttal volt?
2011. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
épp akkor érte el a 80-as szintet nemtudott figyelni külső dolgokra
2011. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem akkor már bőven benne voltunk egy beszélgetésbe 2 órája, amikor fogta magát és leült a gép elé, nagyon ritkán és keveset beszélgetünk, nekem nagyon fontos lett volna ez de ő fontosabbnak érezte, hogy a beszélgetés közepén leüljön gépezni. Neked mi a véleményed?
2011. okt. 3. 22:55
 4/11 Smartguy86 ***** válasza:
Barátod még gyerek. Majd felnő.
2011. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Boccs de ha már 2 órája a barátnőm hülyeségeit kéme hallgatnom, akkor én is előbb-utóbb leülnék megírni egy fontos levelet. Szóval nem, nem volt bunkó. Inkább te voltál az amiért 2 órán keresztül fárasztod, utána pedig még "nekiállsz" h figyeljen rád.
2011. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

"benne voltunk egy beszélgetésbe 2 órája"


Itt a lényeg kérem szépen. A barátod rendkívül türelmes.

2011. okt. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de mi a füttyfenéről lehet beszélgetni 2 órát? :O
2011. okt. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy óra figyelés után leültem volna a géphez. Tényleg hihetetlen fontos lehetett, ha 2 óra nem jutottál a végére a mondanivalódnak.
2011. okt. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát ha két óráig nyaggatod olyannal, amiről meg van a véleménye, csak nem mondhatja el mert pl hisztizel, akkor inkább a te részedről bunkóság a beszélgetést forszírozni...
2011. okt. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Maximum respect a barátodnak,hogy bírta 2 órát.

Nálam kb fél óra a max,de 15 perc után már minden bajom van.

Főleg ha a beszélgetés abból áll,hogy a fejemre vannak olvasva a hibáim a nélkül,hogy kértem volna,akkor alapból megsüketülök.

És nem,2 óra süketelés után ez nem tiszteletlenség,legfeljebb az volt az,hogy ennyire nem vagy rá tekintettel,hogy 2 órát kínoztad.

2011. okt. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!