Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már hogy nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

Éreztétek már hogy nem is kell a kiszemelt csaj, miután a beszélgetés alapján nincs egy közös témátok?

Figyelt kérdés

fészbukon beszéltem vele..


az viszont zavar hogy sokszor úgy tud nézni rám ,mint vmi angyal:D


magyarul nagyon tetszik a csaj és sztem én is bejövök neki. de ez olyan rossz hogy .más hobbijaink vannak..


tovább kéne keresgélnem, vagy mit javasoltok?

18f


2011. okt. 4. 22:02
1 2
 1/11 DiMalto ***** válasza:
18 éves vagy ki nem sz.rja le h mi a lány hobbija!! Még nem feleséget keresel,csak barátnőt........
2011. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, teljesen meguntam
2011. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 You got OWNED! ***** válasza:
Nem baj ha más az érdeklődésetek. Legalább új dolgokat mondhattok/csinálhattok egymásnak/együtt.
2011. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen. De ha az érdeklődési kör közös, lehet programokat csinálni, és máris lesz közös téma. Ha meg az sem egyezik, akkor felejtős a csaj.
2011. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jézus, azért mert más a hobbija még lehetnek közös pontok, nem is kevés... Ez még nem minden. Egyébként volt már olyan aki tetszett, de mikor megismertem, és tök különbözőek voltunk nem jöttem vele össze, de nem a hobbija miatt! :)
2011. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Panda Péter ***** válasza:

tartsatok felszínesnek, de szerintem igenis fontos, hogy ki milyen hobbit/könyvet/filmet/zenét szeret.

ugyan nem ilyesmiért, de velem is volt már, hogy nem jöttem össze egy csajjal aki tetszett kül

2011. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Panda Péter ***** válasza:

fos internet, szóval elölről:

tartsatok felszínesnek, de szerintem igenis fontos, hogy ki milyen hobbit/könyvet/filmet/zenét szeret.

ugyan nem ilyesmiért, de velem is volt már, hogy nem jöttem össze egy csajjal aki tetszett külsőleg, de a személyisége kevésbé.

(jó, azért ha leteper, akkor nyilván nem rúgom le magamról, de ilyenről nem volt szó)

2011. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem hogy okuljak belőle..
2011. okt. 4. 22:09
 9/11 anonim ***** válasza:
f@szbukon nem i slehet csajozni, sok a ribi
2011. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem fészbukon ismertem meg. csk néha beszélgetünk ott is..suliba meg kb 2 hetente egyszer fél percet..
2011. okt. 4. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!