Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy ha a barátnőmnek kezd megjönni, akkor mindenért mérges?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokért leordít, amire amúgy annyit mondana, hogy ok, vagy nem is érdekelné.

De, ha megjön neki, akkor mindenen felhúzza magát, én meg csak nézek, hogy mi a baja megint.

Minden nő ilyen?


2011. okt. 4. 07:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
úgy hívják h pms. vkinél intenzívebb vkinél nem.
2011. okt. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem először nézd meg, hogy miért húzza fel magát, ha a lábát beüti az ajtófélfába és azért kezd el veszekedni csak úgy a semmiből, akkor hagyd míg lenyugszik, de ha esetleg okkal szól valamit, csak eddig nyuszi volt, vagy nem érdekelte a dolog, és most szóvá teszi, az mondjuk követhetetlen, és lehet, most telt be nála a pohár, amúgy meg tökre csendes típus. Szóval igen, minden nő ilyen.
2011. okt. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem normális, dehát melyik nő az. :) Főleg menstruáció előtt.
2011. okt. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
de ezzel nem a nők kevesebbek, gondolj bele mennyi mindenen megy át a női szervezet, mire megszületik egy emberke. Valamiért mégis a nők szülnek és nem a férfiak. Ha nem tiszteled a nőket és nem érted meg őket, akkor neked nem való barátnő. Nézd meg a nőkről hány bőrt húznak le. Régebben főállású anyák voltak, most megmaradtak anyának, (sose nézz le egy nőt, amiért otthon vagy a gyerekkel, és hű mennyi szabadideje van egy gyerek mellett.... Ha jól akarja csinálni az anyaságot akkor nem az anya osztja be, hogy most éppen mikor mit akar csinálni...) Szóval, anya, főállású munkatárs és házvezetőnő, míg TI pasik mit csináltok? főállásban dolgoztok és? És ennyi... Ja, párszor legurítotok a haverokkal egy sört, marha nagy cucc, szóval ha engem kérdezel, a pasik számomra nem egyenrangúak a nőkkel, mert képtelenek egy nővel maradni, mert gyengék és csak magukkal foglalkoznak. Ezért élnek a nők tovább, egyfajta jutalomképp.
2011. okt. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

igen. ilyenkor érzékenyebbek és ingerlékenyebbek (hisztisebbek) vagyunk :)

ilyenkor hagyd, lenyugszik egyedül és ez csak pár nap. ki lehet bírni

2011. okt. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyankor világvége hangulatom lesz, semmi sem jó, mély depresszióba esem és mindenen kiakadok. Ordibálok mindenkivel és bőgök...utólag mindig rájövök, hogy buta voltam. :( Megpróbálok szedni magne B6-ot reklámozták a tv-ben. Szerintem vehetnél a barátnődnek, hátha segít.

25N

2011. okt. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen mielőtt megjön én is hisztis vagyok, semmi nem jó, idegesit minden és mindenki. Általában ezt a barátomon vezetem le (mivel ő van velem) de azt hiszem mostmár megérti és rámhagyja (2 év után).

Ilyenkor én saját magamat is idegesitem amugy :DDD

2011. okt. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat balhézok menszi idején, elötte és közvetlen utána is. Elégg émegterhelia szervezetet az a nagy hormonváltozás ami ilyenkor végig megy az emberen.Depis is vagyok és egyik pillanatról a másikra el tudom sírni magam és hiányérzetem van, semmi nem jó.Amikor fájdalmaim vanank akkor még feszült is vagyok, de nagyon-nagyon.
2011. okt. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hihetetlen csajok, én is így vagyok. :)
2011. okt. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Nehéz lenne ilyenkor egy kicsivel kedvesebbnek lenni, és elkerülni azokat a dolgokat, amiket máskor elnéz?
2011. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!