Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a barátnőmnek van egy fiú haverja?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátnőmmel 2 év után, de 3 hónap elteltével kibékültünk. Ez idő alatt ő összebarátkozott egy fiúval, sok mindent csinálnak együtt. Sokszor felmegy hozzá a srác. Viszont a barátnőm híresen megbízható. Mindenki, aki ismeri őt, az tudja, hogy soha nem volt vagy lenne hűtlen, ráadásul szeret is. De ez a pasi dolog engem idegesít, mert szerintem ez nem normális. Sok helyre mennek együtt. Tudom, hogy nem tenne semmit a barátnőm, még is nagyon zavar. Legyenek pasi haverjai, de ne ilyen közeliek. Csak én fújom fel a dolgot?!?!
2010. ápr. 19. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engem is zavarna kicsit a dolog... Dehát teismered milyen a bnőd ha meg szeret kétlem hogy megcsalna.Legyél vele többet és akkor nem a fiú haverjával lesz :D
2010. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Kár emiatt összeveszni illetve hergelni magadat, azonban ha zavar, kérd meg, hogy találkozzanak kevesebbet. Továbbra se legyél vele szemben bizalmatlan!
2010. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
én nem bírnám ezt. ez nem normális. fiú barátja lehet de hogy felmenjen hozzá meg ilyenek...brrr
2010. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

nyugi ember. ha a barátnőd tényleg megbíható akkor bízz meg benne! mert ha sokat féltékenykedsz, a végén már csak azért is megcsal azzal a haverjával, hogy legyen mire féltékenynek lenned. nekem is van pár fiú barátom, velük is szoktunk átmenni egymáshoz, együtt bulizni, sokmindent együtt csinálni, olyanok mint a bátyáim. de a páromat nem csalnám meg!

gondolj bele, neked nincs lány barátod? és ha elmés hozzá mondjuk videójátékozni? vagy elkíséred vásárolni? vagy tanácsot adsz neki a barátjával kapcsolatban, hogy mi tetszene neki? még azt is megdumálhatod vele hogy meikőtöknek ki testzik.

tényleg ne parázz ilyenek miatt.

2010. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Engem is zavarna.
2010. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 karesz54 válasza:
100%
igen
2010. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Normális hát. Az a nem normális, hogy ennyire nem bízol benne. Mert zavar a dolog. És vajon miért zavar..? Mert féltékeny vagy. Még akkor is, ha nem akarsz az lenni.

Én ilyenkor azt szoktam csinálni egyébként (már ha a barátom a havernőjével van), hogy belegondolok, hogy nekem is milyen sz*rul esne, ha a fiúbrátaim ellen kifogása lenne. Mert szerelmek jönnek-mennek, de a barátság örök (és nemtől független).

2010. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd!


Ő talált egy fiú barátot magának ez idő alatt. Ez a fiú biztos segített neki kilábalni a szakításból, illetve segített a lánynak hogy ne legyen akkora hiánya és ne maradjon egyedül, biztos jó haverok lettek, és sok mindent meg tudnak beszélni.

Hagyd békén szerintem ez ügyben a barátnődet, max kérd meg hogy találkozzanak kevesebbszer ennyi. Azt mondod megbízol benne és hűséges akkor pedig hagyd hogy néha találkozzanak.


Ha elszakítanád őket egymástól attól rossz kedve lenne a barátnődnek és nem tetszene neki és vita is lehetne belőle.

Neki ez a srác egy nagyon jó támasza lehetett ebben a 3 hónapban, akiben megbízott, akit megkedvelt, és fontos neki a fiú véleménye mert nagyon jó barátja lett.


Hidd el rosszabb lesz a helyzet ha megtiltanád hogy találkozzanak. Ez egy megnyugvást jelent a barátnődnek.

És ha ez kell ahhoz hogy boldog és kiegyensúlyozott legyen akkor hagyd.


Te vagy a pasija melléd bújik be az ágyba , téged szerelemből szeret, ezt a fiút csak szereti ennyi.

2010. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nekem van egy nagyon jo fiu haverom és ugyanugy megyek vele ide oda és fel is szokott jönni.. de mondjuk ezek a programok nagyon ritkák olya havi 1.. mert nem ugyanabban a városban lakunk:S

és hát ha a bnöd télleg ilyen megbizhato akkor semmi ok az aggodalomra,ugyanis énis ilyen megbizhato vagyok és sosem csalnám meg azt akit szeretek:)

de mondjuk ha annak a másik gyereknek teccik a bnöd akkor lehet h félteni kéne mer az én fiu haveromnak is bejövök és hát gond nélkül belemarkolt a seggembexD mondjuk kapott is egy pofontxd de ilyen haveri mind1:D

szoval sztem ha a bnöd megbizhato akkor oké.. csak a srácra vigyázz;)

2010. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kissé ambivalensen érzek ezzel kapcsolatban, mert nekem vannak egészen közeli fiúbarátaim, olyan is, aki meglátogat otthon (ugye, mennyivel jobban hangzik, mint a "felmegy hozzá? :)), szoktunk közös programot csinálni, a barátomat nem zavarja, bízik bennem, ami csodálatos dolog és nagyon-nagyon becsülöm benne. Viszont azért írtam, hogy ambivalensen állok ehhez, mert ezekkel a srácokkal mind jóban voltam már azelőtt, hogy őt megismertem, tehát sosem kellett úgy éreznie, hogy valaki új belépett az életembe, akit nem ismer, akiről nem tudhatja, mi van/lesz/lehet köztünk. Kvázi a helyzet adott volt a számára és tudhatta, hogy valószínűleg nem lesz ezekből a barátságokból szerelem, ha egyszer addig sem lett. Viszont be kell vallanom, hogy én kicsit féltékeny lennék, ha ő most összeismerkedne egy lánnyal és sülve-főve együtt lennének. De úgy látom, Nálad tényleg nem a bizalom hiányzik, ami nagyszerű! A kérdésed elsősorban az, hogy ez lehet-e normális, és erre saját tapasztalatom alapján azt mondhatom, igen. Mint említettem, nekem is vannak bizalmas fiúbarátaim (szám szerint három), és soha egy percig sem éreztem velük azt az intimitást, mint a szerelmem mellett, semmiben nem helyettesítik. Ha a barátnőd hozzám hasonlóan éli meg a dolgot, akkor hálás a bizalmadért és szerencsésnek érzi magát, ha nem piszkálod, nem féltékenykedsz. Te ismered személyesen a srácot? Ha a barátnőd nem zárkózik el attól, hogy hármasban vagy nagyobb társaságban találkozz vele, talán Te is megnyugszol, hogy nem pótol Téged, egyszerűen "más halmazban" van a barátnőd életében.
2010. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!