Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok mennyire tolerálják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Five Star kérdése:

A lányok mennyire tolerálják, ha a barátjuknak szarabb időszaka van és kicsit össze van zakkanva lelkileg?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja néhány dolog miatt eléggé szét vagyok esve, pszichiátrián is voltam egy kis ideig (azt tudta, hogy kórházban vagyok, de nem tudta, hogy hol, mert nem akartam, hogy bejöjjön), meg ma is kell minden nap pszichoterápiára járkálnom... és eddig a barátnőmnek nem mondtam erről az egészről semmit, pedig biztosan sokat segítene. Csak nem tudom, én nem vagyok az a nyavalygós típus, meg nem szívesen beszélek a problémáimról másoknak, meg annyira bennem van, hogy egy fiúnak erősnek kell lennie, meg nem lehetnek problémái stb... persze látja rajtam, hogy nagyon nem vagyok 100-as, kérdezgeti is, de nem mondtam neki semmit, mert félek, hogy hogy reagálna...

Lányok ti mit szólnátok ha a barátotok ilyennel állna elétek? Nem hagynátok ott?

Én 18/F ő 17/L, egy éve vagyunk együtt


2011. okt. 4. 13:10
 1/7 anonim válasza:

Ha szeret megérti, ha nem szeret nem érti meg...közhely, de tényleg így van.


Viszont te tényleg add ki magadból, mert egyszer még baj is lehet belőle-jó példa erre édesanyám unokatestvére, aki sosem beszélt a gondjairól és a végén az öngyilkosságba menekült.-

2011. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbálj viszaemlékezni oylan helyzetekre amiről segítséget kértél tőle, hogy beszélj vele valamiről ami nyomja a lelked (bár nem tudom volt-e ilyne), vagy olyanra mikor kcisit több biztatásra volt szükséged (pl suli nehézségek). ekkor megrétő votl türelmes elfogadó, vagy csak állandóan kritizálni leszólni tudott. Ha megértő türelmes akkor elfogadja ezt is nem könnyen de elfogadja, főleg ha nagy esély van a gyógyulásra. lassan adagold neki az infókat.

Szeintem ha jó akapcsinem fog otthagyni.

2011. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig megértő volt, meg szerintem szeret, minden oké volt köztünk, csak ez sokkal nagyobb kaliberű dolog azért :/ Emiatt félek ettől az egésztől.
2011. okt. 4. 13:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg pláne, hogy benn a pszichiátrián nem egy sztorit hallottam, hogy ahogy bekerült valaki, a barátja/barátnője/férje/felesége rögtön ott is hagyta...
2011. okt. 4. 13:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ez teljesen a barátnődtől függ, nekem nem venné be a gyomrom, hogy a legszarabb időszakában otthagynám a barátomat.

Mellé ez a fiú legyen erős dolog hülyeség, persze alapvetően védjen meg, és legyen tartása, de ha néha kiönti a szívét az sokkal közelebb is hozhat két embert.

2011. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igen erről az otthagyásról 2 dolog.

Ugyanúgy a hírekben is az a 10-15 autó van amelyikkel baleset történt a maradék pár millió amelyikkel nem az nincs. Ennek ellenére kevés az esélye h baleset történik veled. Ugyanígy van itt is arról könynebb beszélni h otthagyta a párja mint arról h igen akkor is a másik meleltt állt. Ezek az utóbbaik elsikkadnak szval ezeke a rémsztorik csak részben fedezik a valóságot főleg ha a mesélő jól vetít....

Másrészt meg betegség és betegség között is van különbség.

Meg nem mindegy h ideiglenes vvagy állandó. Szvóal mindig a legrosszabbat mondják de nem az következik be általában.

2011. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát mielött elmondanád neki, bizonyosodj meg, hogy tényleg szeret...mert ha nagyon szarul reagálna, az téged mégjobban kikészitene aztán kezdhetnéd nulláról a kezelést.
2011. okt. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!