Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok mennyire tolerálják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mennyire tolerálják, ha a párjuknak valami időigényes hobbija van és sok időt szán rá?

Figyelt kérdés

Imádok makettezni, van egy különleges varázsa, ahogyan elbíbelődik vele az ember. Azonban eddig nem nagyon tolerálták az aktuális párjaim. Minden lány ilyen ellenséges ezzel, vagy van, aki megértőbb?

Tudom, hogy nem éppen egy olyan időtöltés, amit egy lány megértene.


2011. okt. 20. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem nagyon szokták tolerálni az ilyesmiket. Annyiból szerencséd van, hogy nem informatikával kapcsolatos a dolog mert azt mégkevésbé.
2011. okt. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen lányt választasz. Az az ideális, ha ő is szereti a makettezést, de egyébként is vannak olyanok, akik tolerálják az ilyesmit. A párom például gépezik napi sok órát, de nem zavar, mert én meg zenélek és olyankor gyakorlok pár órát, a többi időt meg kitölti a házimunka.
2011. okt. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több hobbim is van(barkácsolás, elektronika), és a csajom mindegyiket szívből gyűlöli, és ha teheti szabotálja. :)

Nincs annál rosszabb, mint amikor egy nőnek csak egy hobbija van: a férfi.

2011. okt. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
12.41, ez nagyon igaz. Ment már tönkre amiatt kapcsolatom, mert szinte "megfojtott" a lány.
2011. okt. 20. 12:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem lenne vele. Nekem is vannak olyan hobbijaim, amiknél nem szeretem, ha mások zavarnak, sok egyedül eltöltött időre van szükségem.
2011. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én férjemnek is van hobbija, szám.gépes játékok.

Akkor játszik, amikor alszok, vagy amikor más teendőm van és én sem tudnék vele foglalkozni.

Megértem, hogy szüksége van rá...ez volt az apróbetűs rész, mikor hozzámentem :)

2011. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 napietus ***** válasza:

nekem pl. pont az jön be, ha valakinek van értelmes hobbija, nem abból áll az élete hogy szabadidejében tv-zik. a férjem vadászik, az is elég időigényes :D


szóval aki nem tolerálja, azzal ne is kezdj, mert az olyan 1 hülye p*csa, pióca-típus. kerüld az ilyet messziről!


29/n

2011. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Versenyszerűen sportolok. Ez eléggé időigényes. De mivel az edzés jól tervezhető, a párom is tudja, mikor fogok haza érkezni.

Annak nem szoktak örülni, ha határidős munka miatt csak este érkezek haza és utána még lemegyek futni.

De mindenkinek van egy időigényes hobbija: A munkája. Ez sem mindig 8 óra.

2011. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én például rajzolok, elég komolyakat, de akkor is csak hobbi van hogy 8-12 órát ha tudom nem egybe, de nagyon beletudok merülni. Szerintem legegyszerűbb ha párodnak is van hobbija, és akkor tudod csinálni amikor ő is elvan...másik megoldás, ha ugyan az a hobbitok, ill lehet együtt csinálni.
2011. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is makettezek (papírmakett), mellette számítógépes játékok. És nő vagyok. Aki ezt esetleg nem tolerálja, azzal össze sem jövök :D Az olyanokkal amúgy sincs közös bennünk...
2011. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!