Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátomnak? És ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak? És ha igen, hogy? Kicsit hosszú, bocsi érte.

Figyelt kérdés
Valószínűleg hüvelygombám van, mivel idegen vécét nem is nagyon használok, ha meg igen, akkor sem ülök rá nem tudom hogy szedtem össze, bár mióta barátommal szeretkeztünk, utána alakult ki valahogy, gondolom el kéne mondanom neki, csak nem tudom, hogy fogalmazzam meg, meg hogy hozzam fel, mert elég kínos dolog. Plusz benne van az is, hogy ha tőle szedtem össze, akkor azt meg hogy? Megcsalni nem hiszem, hogy megcsalna de sose tudni.
2010. jan. 12. 00:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Kérdezd meg hogy volt-e gombászni az erdőben^^
2010. jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Mondjad, talán úgy akarsz vele lefeküdni? Ha ciki, ha nem, ez van, idővel ebből több lesz...
2010. jan. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kérek, nem igaz, hogy ennyi bunkó nyomorék van, megkérdeznek valamit, és akkor ilyen tahó válaszokat kapnak, szerinted lehet hogy vicces vagy egyértelmű a válasz, de a kérdezőnek nem vicces, és a kérdést se véletlen tette fel!!
2010. jan. 12. 00:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mondd el. Elvégre egyrészt az neked is marha rossz érzés, másrészt úgy szeretkezni sem túl kellemes, harmadrészt ha nem tőle kaptad el, és nem használtok óvszert, ő is elkaphatja. Ja, és nem csak nemi érintkezés útján, és illemhelyről lehet gombát kapni. Nekem is sikerült már úgy összeszedni, hogy ötletem nem volt, hogy honnan... sajna van ilyen is.

Ha pedig tőle kaptad el (neki sem kellett ehhez megcsalnia téged), akkor fontos lenne mindkettőtöket kezelni.

Ezért mindkettőtök érdeke... És ha már vagytok olyan közeli és intim kapcsolatban, hogy lefekszetek egymással, akkor nem hiszem, hogy ez a legkínosabb kérdés.

2010. jan. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha gyanús a dolog: -> orvos!

Gyorsan megmondja, és gyorsan meg is gyógyít.

Mondd meg neki, hogy a párodnak is írjon gyógyszert.

Addig meg nincs szex! Max. a cicid kerülhet szóba!


Ez a betegség amúgy nem csak nemi úton terjed.

2010. jan. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát igen, kínosnak kínos. De mindenféleképpen el kell mondanod, hiszen ha szeret, megérti. Mondd meg neki h kicsi furcsán érzed magad odalent, és h el kéne menned orvoshoz, esetleg mondd meg neki h kísérjen el. Muszáj elmondani, mert ha még esetleg ki is kezeled otthon magad tegyük fel canestennel, semmit sem fog érni, hiszen utána ha lefekszetek, vissza fogja neked adni a fertőzést. A férfiaknál nem jellemző h tünete lenne a gombának, így valószínű tőle kaptad el, nem muszáj ahhoz félremennie, lehet egy előző kapcsolatából van. Szóval bátran, kicsit kínos, de hamar túl leszel rajta:) és fő az egészség.
2010. jan. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne foglalkozz a többiekkel. Amúgy egyáltalán nem biztos, hogy a barátodtól kaptad el, mert nekem pl. akkor is volt hüvelygombám, amikor épp senkim nem volt. Nagyon könnyen össze lehet szedni egy ilyet. Úgyhogy szerintem ne aggódj. Menj el nőgyógyászhoz és ő majd megmondja, hogy tényleg van-e gombád, és ha igen, mit használj a kezelésére.

20/L

2010. jan. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi az ÉRTELMES válaszokat. :-)
2010. jan. 12. 01:00
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Ezt inkább az Egészség és nem a Szerelem, szex rovatba kellett volna tenned.
2010. jan. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

de ha már itt van, akár itt is lehet rá válaszolni :)

ez lehet, hogy hülyeség, de úgy rémlik, hogy ha 60° alatt mosod a fehérneműid, attól is visszafertőződhetsz.

De feltétlenül szólj a párodnak, és menjetek el orvoshoz.

2010. jan. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!