Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy mostanság...

Josek kérdése:

Miért van az hogy mostanság mindenki letagadja hogy a fidesz-re szavazott? Hát akkor kik szavaztak rá? Vagy már ciki?

Figyelt kérdés
Én pártatlan vagyok csak érdekel
2011. aug. 9. 15:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Ja, most már ciki.

Csak a vérnarancsok ragaszkodnak hozzá továbbra is. Ők majdnem reménytelenek, de még meg lehet őket menteni azzal, hogy lekötözzük őket és egy hatalmas TV-n levetített felvilágosító filmeken keresztül kimossuk az agyukból a narancsgőzt.

2011. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
2010ben még nem szavazhattam, de a Fideszre tettem volna. Inkább, mint az MSZP, a vele szövetkező Civil Mozgalom, vagy a demagóg Jobbik, esetleg az LMP lehet olyan párt ami képes lehet tenni is valamit, de elég kis párt még.
2011. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Te se lennél rá büszke, hogy átb*sztak a palánkon...
2011. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Én a fideszre szavaztam, mert az mszp, lmp, jobbik mellett csak a fidesz tűnt még viszonylag normálisnak. Aztán hatalmasat csalódtam bennük.
2011. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 ZETAS ***** válasza:
80%

Inkább tagadja le, mint mindenféle agyrémmel magyarázza, azt a sok sz@rt, amit nem lehet megmagyarázni!

Z

2011. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem senki se szavazott rájok. Itten vagy a szavazatszámláló bizoccság bót lepízelve, vagy a szavazók. De épelméjű magyar ember sohasem szavazna a Fideszre.
2011. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
Én nem tagadnám le,mert eleve a fideszre akartam szavazni.Csak éppen nem voltam szavazni..
2011. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%

Komolyan..Csak kíváncsiság?? Jobb volt az Mszp? 8 évig a vérünket szívták..A fidesz sem jobb tudom...de ő csak 1 éve van hatalmon..Nem kéne még várni azzal,hogy ócsároljátok?? Mondjuk még 3 évet várhatnánk nem???

Nem vagyok Fidesz párti,de azt még én is tudom,hogy szarból nem lehet várat építeni.Azt is tudom,hogyha annyira jó volt az Mszp akkor valószínű hogy nem győzött volna 2/3 -os többséggel a fidesz..Én még várok a szidással..Az esélyt ahogy az Mszp-nek is megadtam,megadom a fidesznek is..

2011. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

"Komolyan..Csak kíváncsiság?? Jobb volt az Mszp? 8 évig a vérünket szívták.."


1, Annyira bírom, amikor egyből az MSZP-vel jöttök, amikor valaki azt mondja, hogy a FIDESZ pocsék. Nem tudom honnan veszitek azt a baromságot, hogy aki nem szereti a FIDESZ-t, az MSZP-s. De tényleg, magyarázd már el légyszíves.


"A fidesz sem jobb tudom...de ő csak 1 éve van hatalmon..Nem kéne még várni azzal,hogy ócsároljátok?? Mondjuk még 3 évet várhatnánk nem???"



2, Ha tudod, hogy a FIDESZ nem jobb (te írtad), akkor ugyanott van a helye, mint az MSZP-nek. A süllyesztőben.

Az meg hogy várjunk még 3 év pusztítást, miközben TUDOD RÓLUK, HOGY PUSZTÍTANAK, az kész röhely. Azt mondod, hogy üljünk a fenekünkön addig, amíg további 3 évig garázdálkodik egy rablóbanda. Hát kösz, nem.

2011. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
én tényleg csak kérdem,a narancsot és a szegfűt se szeretem,, csa kiváncsi vagyok ennyi
2011. aug. 9. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!