Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ismerhetnék meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetnék meg egy nagyon csinos lányt a suliban?

Figyelt kérdés

18 vagyok ő 16-17 körül van.

Nincsenek közös ismerőseink.Igazából ma láttam meg és tátva maradt a szám.Nagyon tetszik.Eddig nem tudom miért nem láttam.

Nem vagyok az az önbizalomtól duzzadó fiú.Nem tudom hogy mit kéne tennem.Hogyan lehetne beszélgetést kezdeményezni?Egyáltalán mivel?

Állítólag vicces és jóképű vagyok vagyis sokan ezt mondják.(ez talán egy plusz pont :D)

Csak az a baj ha úgymond olyan valakivel kéne beszélnem akiről én azt érzem hogy "felettem van"(szóval menőbb,nagyon csinos stb.) azzal nehezebben beszélek.És mivel az önbizalmam a béka segge alatt van így csak ha valaki olyannak aki nem túl szép vagy valami miatt azt érzem hogy nem jobb,szebb nálam akkor azzal simán tudok beszélni.

Próbálom mondogatni magamnak hogy jóképű vagy, ebben meg abban biztos jobb vagy de egyszerűen csinos lányokkal nem tudok beszélni ha arról van szó hogy én akarok tőle valamit.

Szóval szerintetek mit tegyek?

(amúgy nem egy otthonülő unalmas ember vagyok mert gitározok,zenét írok,extrém sportokat űzök,úszok.Az egyetlen baj hogy vékony vagyok és képtelen vagyok hízni.Lehet hogy ez is bele játszik abba mit leírtam.)

Légyszi segítsetek! :)


2011. okt. 4. 17:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És nem ismerem, még a nevét sem tudom.
2011. okt. 4. 17:18
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Férfi vagy bmeg, menj oda hozzá és beszélj vele...
2011. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Nos Kedves Kérdező!


Tudni illik hogy a kommunikációnak 6 funkciója van...az egyik ilyen funkció a "kapcsolatfenttartás". Tehát érdemes legelőször köszönni...Mivel buliban vagy azért gondolom egy Heló/Szia megteszi...aztán esetleg táncoltok,ha Discoban vagytok meghívod valamire..,de úgyis tudni fogod hogy van-e esélyed mert ha nem nem fog se táncolni veled,se semmi...mivel nincsenek közös ismerőseitek ezért nincs olyan aki bemutatni neki...ergó legyél TÖKÖS és menj oda hozzá...hidd el az első szó a nehéz utána menni fog;) Az hogy gitározol egyéb ilyenek ha később alakul a dolog lehet hogy pluszpont...(:


Remélem hasznos a válasz


(by the way énis megyek gityózni...:P )

2011. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azt írtam hogy suliban és nem buliban de azért kösz a választ! :)

Egyébként nem tudok táncolni :(

2011. okt. 4. 17:57
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen fiatal lányok 70%-a kb vonzódik az ilyen gitáros srácokhoz. Ha átlagos vagy és jó dumás és gitározol, akkor nem lehet baj, persze hacsak nincs barátja.
2011. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 life is beautiful ***** válasza:

ember. ez vicc de ugyanez vagyok. gitározom,extrém sport(freeruning), nehezen hízom(viszont már rég óta kondizok ami látszik is rajtam)..én jóképűnek tartom magam, nem tudom hogy a külvilág hogyan lát(viszont sok képről visszanézve tök más fejem van mint a tükörbe)

, ugyanígy állok hozzá én is a lányokhozxdxd


elvileg az nagyon sokat segít ha tükörbe mondogatod magadnak hogy magabiztos vagy stb.. a jóképűség önmagába nem sokat ér.. viszont olyat is erősen javaslok hogy képzeld el a szitut amikor leülsz és beszélgetsz vele.és minden jól ment. ha nem tudok elképzelni hogy úgy fog menni a valóságban ahogy a gondolataidban akkor gyakorold sokat :)

18f

2011. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

,,gitár:a fából készült nő mágnes!" :D

egyetértek az utolsó hozzászólóval!ha ilyen tipikus ,,csinicsajszi" akkor nem nagyon lehet gond, ha gitározol és ,,állítólag jóképű vagy"!nem gáz szerintem, ha nem tudsz táncolni,azt kiváltod a gitározással!;)

ja de ha van barátja akkor nyilván nem!

először kezd ilyen általános témákkal és ha látod rajta hogy érdeklődik irántad, akkor esetleg máskor is megkeresheted, viszont ha látod hogy le se sz@rja a mondanivalód, akkor inkább keress más lányt!

Sok szerencsét!

2011. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:az utolsó előtti Válaszolóval értek egyet!:)
2011. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

kösz!

És hogy szólítsam meg úgy hogy nem is ismerem?Mi lehetne az indítótéma?

2011. okt. 6. 20:50
 10/11 anonim ***** válasza:

hát első körben valahogy ki kellene derítened a nevét!

hogy szólíthatnád meg?hát ez egy jó kérdés...biztos nincsenek közös ismerőseitek?

vagy ha először ilyen félénk vagy a lányokkal szemben, akkor esetleg(bár utálom ezt a módszert)bejelölheted Facebookon.Utána esetleg köszönhetnél neki a suliban,és egy ilyen tanács a lányokhoz!beszélni csak akkor menj oda hozzá amikor egyedül van és nem barátnőkkel!

2011. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!