Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én vagyok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok ebben a "hibás"?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élek, ami ugye azt jelenti, hogy péntek délutántól vasárnapig lehet csak a barátommal. Kicsit hülyén érzem magam, mert igazából csak az első 1-2 szexet kívánom én is úgy istenigazából..aztán jön a másnap, korán reggel már egyből "nyomul", de én egyszerűen nem akarom. Ilyenkor az az érzés fog el, hogy csak arra kellek neki. Ő azzal magyarázza, hogy egész héten nélkülöznie kellett, most ki szeretné élni magát. Viszont nekem nincs kedvem, erőltetve érzem magam. Tudom, hogy szeret és szerelmes, ezért van mikor belemegyek, megpróbálok kedved csinálni magamnak, de néha meg kisebb vita is van belőle. Kérdés, hogy neki van igaza, és ki kéne magunkat élni(inkább csak magát), vagy rám is lehetne tekintettel? Igazából valahol őt is megértem..
2011. okt. 17. 22:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat átka...
2011. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Ha én távkapcsban élnék tuti hogy abban a három napban ki se másznánk az ágyból :) nekem furcsa,hogy neked megeröltető,de mások vagyunk. 32/L
2011. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Attól hogy én is imádom a barátnőmet, és nem csak a szexért kell, bizony mindennap nagyon kívánom a szexet és ő megérti, ha ritkán találkoztok akkor nagyobb hiánya van szóval meg kéne értened hogy kívánja, és megengedni,kedvezni neki ilyen téren.
2011. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :(
2011. okt. 17. 22:36
 5/17 anonim válasza:
Milyen idősek vagytok?
2011. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mindketten 17.
2011. okt. 17. 22:47
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt régebben egy távkapcsolatom. Esetenként volt veszekedés abból, hogy melyiknük nem akar szexelni (igen, egyszer előfordult, hogy én nem akartam o.O), de mi mindig toleráltuk, ha a másiknak elég volt. Lehet azért mást is csinálni, amire a hétközbeni távkommunikációval nem volt lehetőség.
2011. okt. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy soha nem fogok távkapcsolatba belemenni. Nem is értem, hogy 17évesen... Közeledben nem találtál párt magadnak?
2011. okt. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Én is távkapcsolatban élek. De érdekes mód ez nálunk inkább fordítva van. Én szeretném inkább és nem ő. Nem tudom miért lehet ez.


L/21

2011. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem volt ez mindig így, mostanában költöztek el.
2011. okt. 18. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!