Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket minden nap keres a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket minden nap keres a barátotok, vagy van, hogyha nem keresnétek, napokig nem is beszélnétek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat dolgozik mostanság, múlt hétig szinte minden nap keresett, ezen a héten ha én nem kerestem, akkor nem is beszéltünk volna.

Nem akarom neki egy darabig még felhozni, tudom, hogy leköti a meló, csak rosszul esik, hogy egy sms-t se ír egész nap. Ez még normális, és várjak, legyek türelemmel, vagy beszéljek vele erről?


2011. okt. 5. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi már együtt élünk, de mindne nap beszélünk telefonon is. A kapcsolat elején illetve más fiúkkal is szinte minden nap beszéltem telefonon, már nem tudom ki keresett kit,de ezt előző nap meg lett beszélve, ha én türelmetlen voltam akkor én hívtam elöbb.Beszéld meg vele,de amíg felveszi a telót és minden ok akkor szerintem semmi gáz.
2011. okt. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden nap találkozunk este, de a nap folyamán többször beszélünk, általában ő hív fel, de néha én is őt. (rövid időre, ki mit csinál, stb.)
2011. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet megunta hogy mindig ö hív, és ez olyan érzést vált6ott ki belöle hogy ö nem fontos számodra, ezért nem keres, hogy lássa te hívod e ha ö nem hív. Mi felváltha beszélünk a párommal. Meg az is lehet hogy az anyagiak is közrejátszanak, én sem tölteném a telót hetente, nem keresek olyan jol!
2011. okt. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
minden nap keres! ha online vagyok akkor neten keresztül ír, ha nem vagyok akkor meg mindig küld visszahívót.
2011. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sőt amikor melózik még olyankor is mindig sunyiba felmegy facebookra a telefonjáról és megkérdezi hogy vagyok vagy csak küld egy szivecskét, minden nap :))
2011. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Na, hát hogy legyen egy ellenpélda is, mi 4-5 naponta beszélünk, akkor is zömében csak msnen:D És rádaásul távkapcsolatban vagyunk, kb másfél hetente tudunk 3-4 napot egymásnál tölteni..Azért beszélünk ilyen ritkán, mert én már felhoztam neki a témát, tudattam vele, hogy szerintem nem egészen normláis ez a szegényes kommunikáció, mire azt mondta, hogy nyugodtan keressem, ha beszélni szeretnék vele, akármikor felhívhatom.Elég hülye válasz egy sráctól, szerintem még egy érzelmi halott is rájött volna, hogy nyilván azt várom, h Ő érdeklődjön irántam.

Szerintem nem kell aggódnod.Vagy a munka köti le az eddiginél jobban, vagy tényleg azt várja, hogy irányodból is több kezdeményezés jöjjön.

2011. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a 10.10-es és 10.13-as vagyok, mi is távkapcsolatban élünk, csak hétvégén tudunk találkozni, épp ezért keres minden nap hogy legalább neten/telón keresztül kontaktoljunk egymással.


persze én is szoktam ráírni nem csak ő.

2011. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi is távkapcsolatban vagyunk, róla tudni kell, hogy nem egy társasági ember, elvan a saját kis világában, nagyon örülök annak is, hogy nekem ennyire megnyílik. Most hívtam, felvette ugyan, de úton volt, mondta, hogy nem ér rá, attól függetlenül dumáltunk 10-15 percet... Remélem csak azért nem keres, mert most indult be a melója, van egy csomó dolga, majd ezt szóba hozom neki, hogy este ha fáradt is, egy sms-t vagy fb üzit írjon. Majd hozzászoktunk, gondolom nekem is hatalmas mértékben alkalmazkodnunk kell, egyébként meg amikor tudunk találkozunk. Ez van, hogy 2 hetente, most pl múlt hétvégén is láttam, és most is fogom ^^Alig várom.
2011. okt. 5. 10:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Bár most épp egyedül vagyok, de az exemmel mikor még együtt voltunk, mi nem beszéltünk minden nap. Csak az első néhány hónapban. Utána már nem. Nekünk így volt jó, nekünk kellett a függetlenség is. Pl ha egy hétig folyamatosan együtt voltunk, akkor utána 2-3 napig nem beszéltünk. De engem ez nem zavart.


23N

2011. okt. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!