Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megtalálnátok az igazit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtalálnátok az igazit, de nem lehettek vele együtt a távolság miatt, akkor keresnétek mást, vagy küzdenétek érte?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és biztos vagyok benne hogy megtaláltam az igazit, de 120 kmre lakik. És nem tudunk találkozni. Elég fiatalkák vagyunk(16) és nem engednek el el minket egymáshoz. Így viszont zátonyra futott a kapcsolatunk. Lenne más akivel helyben "járhatnék", de nem tudom mi a helyes döntés:/ Várjak rá, azért még így is?
2011. jún. 12. 23:33
 1/10 WhiteLabel ***** válasza:
Te most itt azt akarod nekünk bemesélni, hogy te találkozás nélkül 16évesen megtaláltad az igazit?:)))
2011. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtok találkozni? Lehet hétvégén utazgatni. Ha felváltva csináljátok, akkor még anyagilag sem akkora katasztrófa diákjeggyel.
2011. jún. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
még annyi fiu lessz az életedben,hogy utálni is fogod őket.Nem kell az első szerelemre az igazit hinni.Várj ha akarsz,de késöbb ugy is rájössz,hogy minden kimondott szavad most,és minden érzésed hiábavaló.A távolság és az idő ölni tud,ti pedig még tul fiatalok,hogy ezt legyőzzétek.
2011. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pontosan azt akarom bemesélni nektek xD Najónem :/ de biztos vagyok benne. Az apja nem engedi le, merthogy mi van ha pedofilok vagyunk és elroboljuk a kisfiát:DDD Én meg nem fogok egy fiú után sem futni
2011. jún. 12. 23:40
 5/10 anonim ***** válasza:

"Én meg nem fogok egy fiú után sem futni."


Na, itt ki is bújt a szög a zsákból. Ennyit az igaziról...

2011. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
miért? attól még hogy az igazi nem fogok utána rohangálni, bármennyire szeretem is.
2011. jún. 12. 23:50
 7/10 anonim ***** válasza:

akkor mit vársz? egy kapcsolatban két ember van..ezek szerint te kiszálltál...fogalmad sincs,hogy mi az a szerelem...

párommal 5 éve vagyunk együtt 120km-es távolság mellett..az első 3 évben,többször is volt,hogy csak havonta 1x tudtunk találkozni,de kibírtuk,mert mi megtaláltuk egymást...nekem van még 1 évem a suliból,utána végre összeköltözünk...kezdetben utálták a szüleim,mert ki tudja milyen ember...most úgy szeretik,mintha a sajátjuk lenne és fordítva...soha nincs akadály a szerelem útjában...

20/L

2011. jún. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
neked legalább összejött:))
2011. jún. 13. 00:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szánalmasan ostoba kis hülye fruska vagy, hogy miért azt nem részletezem, mert teljesen felesleges... nőjj fel!
2011. jún. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tesóm barátja kb 300km-re lakik. Ők úgy oldják meg a távolság problémát hogy nemsokára összeköltöznek.
2011. jún. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!