Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, valamiféle romantikus tanácsok kellenének, de konkrétabban lent van?

Figyelt kérdés

Szóval kb. 2 hete találkoztam egy lánnyal a nyaraláson, jól elbeszélgettünk meg minden, nem nagyképűségből, de talán még be is jövök neki, sőt még le is hívott magához oda ahol lakik, meg is van beszélve hogy majd megyek hozzá.

Ha lemegyek akkor ha találkozunk megfogjam a kezét? Szerintetek jó ötlet pl. origamis virágot vinni neki? Csók szerintetek mikor jöhet ( bár abban a pillanatban biztos érezni fogom:) ). Ti még mit csinálnátok, ami úgy nagyon romantikus, érzelgős?

17/F


2010. aug. 29. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
az ég világon semmit ne vigyél és ne készülj ne feszengj rajta... vedd lazán, mert pofáraesés is lehet a vége, elvégre még csak ismerkedtek.
2010. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem van egy nagyon biztos módszerem amitől minden lány elolvad és nagyon tetszik nekik :D kb 99,9 % működik :D

és vihetsz valamit :D az biztos örülni fog neki.. csók szerintem 3-4 randin jöhet :D

2010. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az origamis virág aranyos:) nekem tetszene:) rendes virágot vinni kicsit korai lenne, meg túl érzelgős már (és még annyira nem ismered, hogy romantikus dolgokat csinálj) de az origamis szerintem pont jó:)

egyébként ez a kézfogós meg attól függ, hogy miket csináltatok ezelőtt? csak beszélgettetek sokat vagy mi még?


17L

2010. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az origammis virág tényleg aranyos, pláne, ha olyan, mintha spontán lenne (akár a jegyből, akár egy szórólapból vagy egy nálad levő füzet lapjából van)...
2010. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Origamis virag hajraaaaaaaa!!!!!

23/L

2010. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos szerény véleményem szerint a saját kézzel készített dolgok mindig elérik a céljukat.S persze nyugodtan érj hozzá fogd meg a kezét puszi-puszi érkezésnél távozásnál,a verbális kommunikáció nagyon fontos a lányoknak sokkal jobban emlékeznek vissza bizonyos dolgokra ha azt valamiféle fizikai érintkezéshez köthetik.Mindig minden helyzetben legyél határozott de ne erőltesd rá magad.

Ne stresszelj rá csak természetesen lazán.

23 szűz srác.

2010. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Igazából beszélgetés, meg puszi-puszi volt, kisebb testi érintkezések :)

De úgy gondoltam hogy megmutatom neki milyen hideg a kezem (mert nagyjából mindig az), és úgy megfogom a kezét hogy melegítse fel, vagy valami ilyesmi. Ez jó nem?

2010. aug. 29. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!