Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik az eddigi tapasztalataitok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdface kérdése:

Mik az eddigi tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Fiúk, lányok véleménye is érdekelne!

Utólag okos az ember ugyebár.

Az érdekelne, hogy mit csinálnátok másként, min változtatnátok és hasonlók. ( az nem érdekel, hogy +10 cm a f@rkamra meg hasonlók )

Kort, nemet is légyszi.


2011. okt. 6. 00:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy korrekt, ha mi is tudjuk a korod/nemed.

Én személy szerint nem csináltam volna semmit sem máshogy. Ugyanis akkor nem derült volna fény pár hibámra és a későbbiekben követném el azokat, amiket ezután talán nem fogok.

20/F

2011. okt. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van egy pár hölgy akit már így utólag simán meg lehetett volna fektetni és én - tudjuk be az akkori " taknyosságomnak "- kihagytam.
2011. okt. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 napietus ***** válasza:

én nem bántam meg semmit :) talán azt másképp csinálnám, hogy sokkal hamarabb rábeszéletm volna az anyósomat, hogy költözzön hozzánk, így nem csak élete utolsó 6 hónapjában élhettünk volna vele együtt.


29/N

2011. okt. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

23/f vagyok. A személyiség fejlôdési alap elvet tegyük félre egyenlôre és gondoljunk arra, hogy azért mégis jobb lenne, ha akkor azt tettük volna és engem az érdekelne, hogy mi az. :)

Puszta kíváncsiság.

2011. okt. 6. 00:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

tanultam volna.

19f

2011. okt. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként meg mindennek úgy kell megtörténnie ahogy az elrendeltetett, mert minden kis másodpercnek meg van a maga oka és helye az életben az enyémben és mindenki máséban. A negatívnak is és a pozitívnak is. Ezért mindent úgy kell elfogadni, ahogy történik, a jelennek kell élni és pozitívan felfogni a dolgokat. Mindent megtenni azért, hogy a saját magunk által magunknak kitalált egyént és éltet megvalósítsuk.
2011. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Aznap éjjel, amikor a diszkóban összevesztem a barátnőmmel, akkor nem gyalog indulnék haza, hanem taxit hívnék...
2011. okt. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem én, nem kell ezt olyan komolyan venni, mint amilyennek látszik, csak mások élményeire vagyok kíváncsi.
2011. okt. 6. 00:24
 9/12 anonim ***** válasza:
00.21-es, miért nem mennél gyalog? min változtatna ez?
2011. okt. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem erőszakoltak volna meg
2011. okt. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!