Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek milyen tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen tapasztalataitok vannak . Inkább ti kezdeményeztek vagy a fiúk?

Figyelt kérdés
Nehéz mostanában rendes érett pasit találni .. főleg aki nem visszahúzódó stb ..
2011. okt. 1. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
srác kezdeményez
2011. okt. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig en, mert kulonben iteletnapig varhatnek, sokszor vartam mar hiaba, es amikor vegre leptem, osszejott... 35N
2011. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.
2011. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ma az 1es vilinél vártam a megállóban,és átfutott a 4sávoson egy helyes férfi...áh nagyon bejött.Mikor mellettem ment el,elég rendesen felémfordult,és tetőtől talpig végigmért,mire visszanéztem rámosolyogtam és láttam rajta,hogy beijedt! Szerintem egy hajszál választotta el attól,hogy visszaforduljon és megszólítson :( Vagy tán meglepődött,hogy rámosolyogtam...

Pedig jó lett volna:P


Én már kezdeményeztem eleget életembe és akkor mindig rosszul sültek el a dolgok,szóval én nem kezdeményezek.23N

2011. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb ha a pasi kezdeményezne, és ő " cserkészné" be a kiszemeltet, de a mai világban ha egy lány kezdeményez, néha az egészet elindítja, mert vannak olyan srácok, akik nem mernek kezdeményezni, főleg a picit jobb csajoknál.
2011. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én kezdeményeztem,mert a pasi félénk volt.de általában a félénk pasik tudják a legjobban megbecsülni később a csajokat,ez tuti. mert gondoljatok bele:az a pasi,aki kezdeményez nálad,másnál is simán megteszi,ha tetszik neki.

de annak kevesebb az esélye,h egy félénk srácot megszólít egy csaj,így alapvetően jobban jársz.de kinek mi.

2011. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!