Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Légyszi értelmes tanácsokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszi értelmes tanácsokat adjatok nekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a helyzet :S 15 hónapig voltunk együtt a mostani párommal, aztán 8 hónapig külön voltunk, neki volt egy kapcsolata, de nem volt szerelmes, közben velem is beszélt, találkozott. Nyár elején szakított a csajjal és folyamatosan írt h engem szeret, meg hasonló dolgok, én néha adtam neki esélyt aztán összevesztünk vmin, ilyen 2 hetes szünetekkel beszéltünk, de ő folyamatosan szó szerint megalázkodott h próbáljuk meg mert szeret és én vok az élete. Kb 1 hónapja vagyunk normálisan együtt.

2 hete viszont látta apum a városba egy csajjal kocsikázni, az ő elmondása szerint haverok, mert sok csaj haverja van, ami engem zavar, de én nem szólhatok ugye bele kikkel beszél...ezt megbeszéltük, mondta h ha más kellene neki akk nem venne nekem pl dolgokat meg nem keresne és nem jönne udvarolni. tegnap este rákérdeztem hogy tetszik e am neki a csaj vagy miért jobb nálam, erre azt írta h tetszik neki, mert szőke haja van és kék szeme, de ő nem mondta h jobb nálam, mégis úgy érzem hogy van vmi...de ő mondta h csak beképzelem :S nemtudom hogy tudnék rá hatni, mivel már egyszer szakítottunk, aztán ivsszakönyörögte magát és ha megint elhagy vki miatt én nem érteném őt...


2011. okt. 6. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Neharagudj ,de ha egyszer tönkre megy valami ,az újrakezdés után sem fog működni!!!Csaj haverok?26 éves pasi vagyok és ezt már gáznak tartom!Fiú és lány közt barátság nem létezik!!!

Keres magadnak valaki olyat akit megérdemelsz!!!Sajnálom de szerintem a szakítás a legjobb megoldás...Ha szeretne akkor mellőzné a kedvedért a csaj "haverokat" hogy neked ne okozzon fájdalmakat...

2011. okt. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

igazad van, ez lenne a helyes, ha szeretne és nemtudom miért olyan nehéz megtenni a kedvemért... úgyis szakítás lesz a vége, már megpróbáltam akkor is mikor megtudtam hogy csajjal mászkált és akk is jött és mondta h ne csináljam mert nem érdekli más, csak akkor nem értem hogy ennyit nem képes értem megtenni :( 24 éves elmúlt, szóval már lehetne komolyabb a felfogása :S

22/l

2011. okt. 6. 08:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

megint csak a régi mondás:


MELEGÍTVE CSAK A KÁPOSZTA JÓ! :))

2011. okt. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szakítottam egy szerelmemmel ,hogy ő váltig azt állította hogy szeret engem,ekkor csináltam egy helyzetet és hoztam a gyereket aki a másik pasija volt és hazudott elég keményen!Amiken átmentem az nem embernek való,azt még az ellenségemnek sem kívánnám!!!de szakítottam,még egy picit most is hiányzik az a ribi,de legalább tudom hogy minden alagút végén ott van a fény,ha elesel föl tudsz állni...nem könnyű az út ,de ha belegondolsz a boldogságot nem tudod értékelni szenvedés nélkül!!!

Ne a szívedre hallgass ,hanem az eszedre!

Remélem hamar találsz valakit aki elfelejteti Veled a kamugépet!!!

Sok sikert!

Szia!

2011. okt. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:50!

Ezt még nem hallottam,de tuti a dolog!!!

2011. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
tudom hogy szakítani kellene vele, jobb ha én dobom ki mint hogy lecseréljen egy igénytelen csajra... csak most jelenleg se melóm se sulim, szóval nemtudom magam mivel lekötni és k.rva nehéz lenne ezt az egészet átvészelni :S
2011. okt. 6. 08:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát igen,,,se meló se suli...ez így gáz!

Szakmád van legalább?

Ahogy elmész dolgozni ,dobjad!!!Ha nincs semmi ami leköt az nagyon nagy szenvedés!!!!

Hol keresel munkát?Hátha tudok segíteni...Munkanélkülin vagy vagy voltár már?

2011. okt. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
munkanélküliben nincs semmi, a városban is járkáltam leadtam csomó önéletrajzot, eddig semmi :S lehet jövőhéten elkezdtek egy masszőrtanfolyamot, aztán vállalkozóként csinálom,a sulit meg jövőre akarom folytatni, februárban jelentkezek fősulira...
2011. okt. 6. 09:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Van szakmád?
2011. okt. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
érettségim van, meg 3 évet jártam a fősulira: mezőgazdasági és élelmiszeripari gépészmérnöknek tanulok, még van 2 évem, de azt levelezőn akarom lejárni :
2011. okt. 6. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!