Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fennakadást okozhat az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fennakadást okozhat az egy nőnél, az ha egy férfi ilyen külső tulajdonságokkal van megáldva?

Figyelt kérdés
Amíg fiatalabb voltam nem volt annyira gond, de mostanában rettentően lenéznek engem a súlyom miatt a nők. 21 éves vagyok, 180 centi, 50 kilo. Sajnos ilyen az alkatom, de egyébként nem vagyok gyenge egyáltalán. Tudom, hogy betegesen sovány vagyok, anorexiás, de nem tudok vele mit csinálni. Viszont vágyom továbbra is kapcsolatra, szerelemre. Nagyon nagy hátrány? Van értelme tovább próbálkoznom?
2011. okt. 6. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy hátrány. Bár neked legalább a magasságod rendben van, és ha arcra jóképű vagy, akkor lehet esélyed.
2011. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
180cm és 50kg? Egy lány nehezebb nálad:D
2011. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nem hátrány 20L
2011. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár férfi vagyok, de szerintem azért könnyebb a dolgod, mint ha mondjuk 130 kg lennél... Van egy cimborám, 195 cm kb, mellé kajálással, edzéssel 24 éves korára nagy nehezen elérte a 75 kg-ot. Mikor 13 évesek voltunk, én kb 60 kg voltam ő 30. Mindezek mellé még kancsal és szemüveges. Igen, nehezen ment neki, de azóta, hát... fogalmazzunk úgy, hogy megtalálta önmagát nők terén :D. Nem tudnám hirtelen összeszámolni mennyi barátnője volt az elmúlt 5 évben, sz.al nyugi.
2011. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Nagy hátrány.Nem is kell ragozni.Ne is mondja senki, hogy csak a belső számít mert nem csak az.A nők szeretik a náluk testileg nagyobb darab pasikat, mert védelmező szerepét is betöltik.Na most egy 180 centi hosszú gilisztával(ne haragudj)nem akarnak a nők annnyira mutatkozni meg úgy felnézni rá.Bár láttam már olyat, hogy a csaj nagyon kövér volt a srác meg vaságyasól 40kiló.Elég nevetséges látvány volt.
2011. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont a nagyon vékony (alkatilag) pasik tetszenek és szinte kizárólag csak ők, elvétve akad néhány átlagos (nem izmos), de ott általában a személyiség fog meg. Jópár lányt ismerek, akiknek a hasonló alkat tetszik.

Darabra biztos sokan vannak, de százalékosan kevesen. Van esélyed, csak nem lesz egyszerű.

2011. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó vagyok.


Eszméletlenül szexinek tartom, ha valakinek a vékonysága miatt látszik a szép formája és nem torzítja el se háj, se számomra természetellenes izom. Szeretem, ha egy kézzel át tudom ölelni a derekat :)

Valamiért általában hosszú/hosszabb hajuk van.

2011. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, te szerintem valamit nagyon elnéztél:D 180cm magas és 50kg:D Ennél szerintem még te is nehezebb vagy lány létedre:D Nem hiszem, hogy a lányoknak egy kilátszikabordaelfújjaaszél fiú jönne be...
2011. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem, komolyan mondom. Van egy ismerősöm, aki szinte pontosan ilyen arányú és alakra ő is nagyon tetszik. A legvékonyabb barátom 193/62 volt és imádtam, hogy mindenféle sport nélkül kötöttek voltak az izmai, feszes volt a bőre, de mindez teljesen természetes módon, csak egyszerűen vékony volt. Látszott a csípőcsontja, de más nem, mert keskeny volt, vékony csontokkal.


Nekem ő a maximum, ami tetszik

[link]

2011. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És igen, nehezebb vagyok kicsivel és alacsony, de nem nézek ki rosszul vékony pasival, mármint nyilván az én szememben nem, máséról nem tudok semmit.
2011. okt. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!