Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Buta kérdés, de : min múlik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta kérdés, de : min múlik, h kibe szeretünk bele, és ki szeret belénk?

Figyelt kérdés

Nálam ez a kettő sosem találkozik:(

Van egy pasi... VOnzódik hozzám szexuálisan, szeret velem lenni...De nem szerelmes belém... De én azt hiszem beleszerettem és így a köztünk lévő viszony nekem már kevés....:S

Ő meg hülye lenne elengedni, mert neki kényelmes...


Miért nem tud belémszeretni?! :(((((


2011. okt. 6. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Az érzelmeket nem lehet irányítani. Viszont én azt javaslom, hogy lépj ki ebből a szituból, mert lassan fel fog őrölni, ha te többet érzel iránta mint ő teirántad.


Ne hagyd magad kihasználni, még ha szereted akkor sem.


27/n

2011. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben az a leghelyesebb döntés, ha te vetsz véget a kapcsolatnak. Nyilván nem szeretne semmi komolyat tőled és ennyi... Az nem kifogás, hogy nem szerelmes. A szerelem nem két nap vagy két hét után alakul ki, de még két hónapot sem mondanék. A szerelmet akarni kell, építeni kell, stb. Ha ő nyilvánvalóan nem akarja, mert neki csak egy olyas valaki kell, akivel kedvére eljátszadozhat, akkor nincs is rajta a témán, hogy ő akarjon téged szeretni, akkor pedig tök mindegy mit csinálsz...
2011. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 mantis religiosa ***** válasza:

Ha egzakt választ szeretnél, tessék: a szerelem, az agyban található bizonyos hormonok kémia reakciójának összessége.

Az egymás által kibocsátott feromonokon is sok múlik.


Amúgy ha véletlenül mégis beléd szeretne, azt se vallaná be.


Nem az az igazi akivel le tudnád élni az életed, hanem az aki nélkül nem tudnád! Ha nem ő az, rúgd ki és keress tovább, ne hitegesd Magad. Az igaz út mindig rögösebb, de kifizetődőbb.

2011. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
LOL, feromonok csak a rovarokban vannak. Biológia 1-es.
2011. okt. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek:


A Wikipédia mondá: "A feromonok a természetben megtalálható kémiai vegyületek, melyek megtalálhatók a rovarokban, az állatokban, és az emberekben is."

2011. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És a wikipédiát pont ugyanolyan emberek írják, mint te vagy én. Ha mutatsz hiteles forrást, akkor elhiszem.
2011. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nem vagyok biológus, nem állítom biztosra. Csak ilyesmiket olvastam a témában és ezért gondolom, hogy vannak. De természetesen biztos nem vagyok benne.


[link]

2011. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!!!

Az a borsszantó igazság,h mindenki ezt mondja... Barátaim, családom..Mert féltenek..

Én is tudom...De megpróbáltam elengedni...mi több, elhajtani, elküdeni, visszautasítani...Egy darabig ment..nagyon fájt, de tartottam magam..Szakítottam vele...

De olyan kitartó volt,h elgyengültem...És azóta ezeket a meccseket játsszuk le kicsiben...


Nem engedem,h hozzámérjen, mert megpróbálok vele hideg maradni... Egyik nap sikerül...barátian viselkedik ő is ezután...Majd pár nap múlva "agresszív" letámadásba kezd, mondom a számmal,nem túl meggyőzően,h nem szabad, nem kéne, hagyja abba..De a testem nem mozdul...Nem ellenkezik..nem is akarja, de nem is utasítja el a közeledését...Viszont a lelkem egyértelműen vágyik rá..Hogy hozzámérjen, hogy érintsen... Hogy lássam,h neki jó...Hogy ő boldog legyen, ha csak fél órára is..

Közben kérdezgeti,h nekem jó-e... Hogy szeretné,ha élvezném, de nem tudom neki elmondani,h akkor élvezném életemben először,ha nem a testemen keresztül okozna orgazmust, hanem a lelkemen keresztül :((

És annyira a lelkem uralkodik végig az aktus alatt,h érezzem őt...Hogy a szex fizikai részéből szinte semmit sem érzek:(


Bocsi,nem nyavajogni akarok...De sokkoló volt ilyet életemben először átélni...

2011. okt. 6. 22:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Én meg ilyet olvastam: [link]


Bocs, kérdező, hogy eltérünk a tárgytól, de legalább nem jutsz tévútra, bármelyik oldal legyen is az.

2011. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szerelem egy erős szexuális töltetű érzelmi kötődés, aminek a célja, hogy az ember utódot nemzzen, mert az állatoktól eltérően nálunk nem időszakos párzás van. Ezért tart csak 2-3 évig, aztán múlik el, hogy aztán más egyednek is utódot nemzz vagy szülj. Biológus barátom vezette ezt le nekem, valami ilyesmi a lényeg, a párkötő funkció a sikeres utódnemzés érdekében, mert az ember szaporodási ciklusa nem olyan mint az állatoké, hogy elméletileg mindenkivel csinálja, ha rátör a hoppáré. (itt persze felmerül a kérdés, hogy akik nem férnek a gatyájukba/bugyijukba és mindenkit meghágnak/meghágatják magukat, minek számítanak, de az elmélet erről szól)


Hogy maga a szerelem mitől alakul ki, a mai napig nem tudják. Valami olyasmit hallottam erről is, hogy abba szeretünk bele, akinél érzékeli a tudatalattink, hogy tőle származhatnak a legsikeresebb utódaink. Szóval csak semmi szirup gyerekek...

2011. okt. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!