Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem a főiskolai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a főiskolai tanáromba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az illető személy 6 évvel idősebb tőlem, én vagyok 22. Tantárgyat nem tanít, csak a szakdogám írom nála. Fogalmam nincs, hogy mi tévő legyek, régóta erősödik bennem ez az érzés. Jó lenne valahogyan tudatnom felé ezeket az érzelmeket, de úgy, hogy ne legyek tolakodó, és vegye a lapot... És nem nappalin, hanem levelezőn tanulok.
2011. okt. 13. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
felejtsd el, vagy mond meg neki
2011. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
ez ugyanolyan mintha más pasi lenne...nem hiszem h neked kéne nyomulnod csak azért mert ő tanár! az én barátom is az egyetemen tanít ahova járok, egy kocsmában jöttünk össze.
2011. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ha befejezed a fősulit akkor nyomulás!
2012. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
VÉgre nem gimis és álltalános tanárba vannak belezúgva tizenéves kölykök!! Diszkréten nyomulj!
2012. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!