Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkoris vesztek a barátnőtökne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkoris vesztek a barátnőtöknek ajándékot, ha éppen semmilyen alkalom nincs? (se évforduló, szülinap stb. ) csak úgy meglepetésnek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem egy karkötőt, amit a jobb kezemen hordtam... ez annak számít?
2011. okt. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:D:D:D
2011. okt. 6. 23:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem mert olyankor egyből azt gondolja hogy:



A) Megcsalom!

B) Szakítani akarok vele!

C) A) és B) együtt!

2011. okt. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vagy D) Papucs vagyok.

Emiatt pedig ezután a csaj gondolkodna azon hogy megcsaljon/szakítson velem.

2011. okt. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

E) de szeret engem, hogy csak úgy ajándékot vesz nekem...


mondjuk, ha egy éve vagytok együtt, és még soha nem kapott tőled semmit, akkor lehet, hogy A-D következne be...mert az tényleg szokatlan

2011. okt. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
E)-ből következik a férfi logika hogy akkor simán megcsalhatom mert egy olcsó új pár cipőt minden hónapban kibírok azért hogy ne gyanakodjon :P
2011. okt. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez ostobaság. Amelyik férfi így gondolja, az remélem hozzá illő asszonykát is talál.


Kedves kérdező: Ha szívből jön és nem erőltetés, akkor vegyél neki nyugodtan(lehet bármilyen apróság, mondván, hogy megtetszett neked). Ha látod rajta, hogy letört, egy szál rózsától sem a pénztárcád nem ürül ki, sem a barátnőd nem lesz szomorúbb...szóval nem elvárt, de néha jól esik, nem?

'Extrém' (értsd itt: nem megszokott ) példa édesanyám barátja, aki minden héten vett virágot vagy hozott valamit...és nem volt milliomos.

2011. okt. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Binky sajnos vannak ilyenek ezért hoztam fel a választ... Amúgy tényleg nem gáz csak épp manapság már annyira kevesen csinálják ezt tapasztalatom szerint hogy a gyanakvást amit okoz azt sokkal több erőfeszítésbe kerül eloszlatni mint más módon egy kis örömet szerezni. Például egy meghitt kis saját készítésű romantikus vacsorával.
2011. okt. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, csak úgy random módon ajándékot adni nem csak a boltból lehet. //Szerintem minden emberi kapcsolatnak jót tesz, de ezt csak így halkan jegyzem meg. //
2011. okt. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
szoktam...de csak iylen apróságokat....pl bon bon, egy tábla csoki, vagy citromos gösser...heti egysze látom, ennyi belefér sztem..:D
2011. okt. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!