Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Összejöttem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Összejöttem egy férfivel,2 hónapja voltunk együtt és 1 hete kiderült, hogy 4 gyermeket nevel. Természetesen más lakásban, mint ahová vitt, minden délután jött, éjjel elment dolgozni, nappal nem találkoztam vele, mert dolgozom.

Figyelt kérdés
Fel sem merült bennem,hogy családja lehet! Rögtön kidobtam,a kapcsolatot teljesen megszakítottam vele,de minden nap zaklat.Lecseréltem a számomat,kinyomozta az újat,este és éjjel a lakásomon zaklat,mire kijön a rendőrség,addigra eltűnik.Mit tudnék csinálni,hogy békén hagyjon?
2008. okt. 8. 17:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Hogyan derült ki? Tőle tudtad meg? Ha máshonnan, érdemes lenne meghallgatni az ő verzióját is. Lehet, hogy csak gyerekei vannak, a felesége elhagyta vagy meghalt. Két hónap nagyon rövid idő, ha fontos vagy neki, el tudom képzelni, hogy nem mert rögtön előrukkolni egy ekkora alommal.
2008. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A telefonjában találtam a kisfiú képét és elmondta az igazat.Ez azért nem derült ki idáig,mert nem kotorásztam a telefonjában(ezek szerint sajnos)
2008. okt. 8. 17:18
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Na és nő is van mellé? Mert az nagyon nem mindegy, hogy csak másodhegedűs szerepre kellenél neki, vagy tényleg társat keres.
2008. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen,felesége van és együtt is élnek!Ez volt az éjszakai "munka"
2008. okt. 8. 17:26
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Ez esetben azonnal lapát! Ne tedd ki magad ilyen megalázó helyzetnek! Sajnálom! :(
2008. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Akkor tényleg hagyd a fenébe! Ha nem reagálsz rá egyáltalán, leteszed rögtön a telefont, nem engeded be, sőt nem is szólsz hozzá, hiába mond bármit, idővel biztosan leszokik arról, hogy éjszaka a lakásodra rohangáljon. Amúgy is elég macerás lehet.
2008. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Sajnos itt a baj,hogy fel sem veszem a telefont,1 órás csörgetés után kikapcs,a csengőt meg addig nyomja,amíg nem hallja,hogy hívom a rendőröket.A szomszédok idősek,nem mernek beleszólni:-(
2008. okt. 8. 17:32
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Közöld vele, hogy megkeresed a kedves nejét és elmeséled neki a viselt dolgait (ha egyáltalán érdekli a nőt).
2008. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Telefont le kell némítani, és a csengőt is kapcsold ki éjszakára.
2008. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
és zárkózz be jól:S
2008. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!