Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondjaim vannak az az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondjaim vannak az az első csókkal kapcsolatban? ( bővebben a leírásban )

Figyelt kérdés
Na szóval 16 éves fiú vagyok, van egy 17 éves barátnőm(első komolyabb), említettem neki a csókot mire ő azt mondta hogy: ő szeretné , de "lepjem meg a csókkal". Szerintetek ezt hogy lehetne megoldani ? Előre is köszi mindenkinek.
2011. okt. 7. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ööö. Csókról beszélni kell?:o

Csak csókold meg, amikor épp nem számít rá. Nem kell ezt túllihegni. :P

2011. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csókold egy romantikus pillanatban amikor úgy érzed mindketten akarjátok, nem kell ezt kérdezni mert az elrontja a hangulatot.
2011. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
29%
úgy kell, hogy átdugod a nyelved és elkezded sorba nyalogatni a fogsorát, utánna pedig minél mélyebbre lemegy a nyelved a torkán annál jobb
2011. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
21:27...
2011. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lányok! Na ezért nem kell veled egykorú kis töketlen f.sszal szóba állni! :@
2011. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ja, szegény csaj... nemtom mit eszik rajtad... meg már meginez... hogy jártok mégis ha még csók sem volt? pfffff

ha ilyen szerencsétlen vagy... hallod én oviban tudtam kérdés nélkül hogy hogyan csókoljak... nekem lett volna bnőm 16 évesen... de vhogy nemjött össze. inkább jártak azokkal akkor is akik meg aztse tudták hogy kell csókolni... nemértem én a lányokat, nem is fogom valsz sose...


ja... ma rájöttem, a logikai kapuk közt van egy "női" kapu is... és, vagy és nem kapuk mellett. az abszolut kiszámithatatlan kimenetet ad bármely bemenetre... :D

2011. okt. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, de szeretnék valamit megjegyezni, nem magával a csókolózással van bajom hanem azzal hogy mit ért ezen a lepjem meg dolgom :D
2011. okt. 8. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!